Dołącz do klubu

Rafał Jarosz nominowany do nagrody portalu contactcenterworld.com

Udostępnij

Rafał Jarosz, wybitna osobowość polskiego sektora Call i Contact Center otrzymał nominację do nagrody portalu contactcenterworld.com. Procedura zbierania głosów właśnie została rozpoczęta. Zachęcamy do głosowania na Rafała, który reprezentuje Polskę.

Każdy głos się liczy i każdy jest potrzebny. Aby zagłosować, trzeba poświęcić 1-2 minuty i pod linkiem wypełnić wszystkie pola (kompletność informacji jest wymagana celem weryfikacji głosów) wraz z 2 zdaniami uzsadanienia (preferowany język angielski).

Gratulujemy Rafałowi nominacji i trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik głosowania.

Portal contactcenterworld.com nagradza największe osobistości branży call i contact center od roku 2010. Portal jest największą światową społecznością sektora CC.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki