Dołącz do klubu

Rafał Jarosz nominowany do nagrody portalu contactcenterworld.com

Udostępnij

Rafał Jarosz, wybitna osobowość polskiego sektora Call i Contact Center otrzymał nominację do nagrody portalu contactcenterworld.com. Procedura zbierania głosów właśnie została rozpoczęta. Zachęcamy do głosowania na Rafała, który reprezentuje Polskę.

Każdy głos się liczy i każdy jest potrzebny. Aby zagłosować, trzeba poświęcić 1-2 minuty i pod linkiem wypełnić wszystkie pola (kompletność informacji jest wymagana celem weryfikacji głosów) wraz z 2 zdaniami uzsadanienia (preferowany język angielski).

Gratulujemy Rafałowi nominacji i trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik głosowania.

Portal contactcenterworld.com nagradza największe osobistości branży call i contact center od roku 2010. Portal jest największą światową społecznością sektora CC.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.

Pro Progressio publikuje „H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Publikacja pod nazwą H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres obejmuje prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu obiektów biurowych wzbogacone o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.