Dołącz do klubu

Raport Focus on Częstochowa - edycja 2021 już dostępny

Udostępnij

To już szósta edycja raportu Focus on Częstochowa przygotowana przez Pro Progressio. Największe miasto północnego regionu województwa śląskiego jest lokalizacją, w której zarówno centra typu IT, Call Centre jak i BPO mają swoje siedziby.

Częstochowa, to rozwijające się miasto regionalne z dużym potencjałem kadrowym.

Raport Focus on Częstochowa został przygotowany w polskiej i angielskiej wersji językowej i można go nieodpłatnie pobierać ze strony - https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.

Rozmowy o atrakcyjności biznesowej Kielc

5 marca w warszawskiej restauracji NINE’s odbyło się zorganizowane przez Pro Progressio śniadanie biznesowe, które zgromadziło przedstawicieli władz Miasta Kielce, agencji doradczych i firm consultingowych. Spotkanie poświęcone było omówieniu atrakcyjności biznesowej miasta i regionu Kielc, w tym ogromnego potencjału, jaki ośrodek ten oferuje m.in. w kontekście zasobów ludzkich i rozwoju rynku nieruchomości.