Dołącz do klubu

Raport Focus on Częstochowa - edycja 2021 już dostępny

Udostępnij

To już szósta edycja raportu Focus on Częstochowa przygotowana przez Pro Progressio. Największe miasto północnego regionu województwa śląskiego jest lokalizacją, w której zarówno centra typu IT, Call Centre jak i BPO mają swoje siedziby.

Częstochowa, to rozwijające się miasto regionalne z dużym potencjałem kadrowym.

Raport Focus on Częstochowa został przygotowany w polskiej i angielskiej wersji językowej i można go nieodpłatnie pobierać ze strony - https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pro Progressio publikuje „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

W sierpniu 2021 roku Pro Progressio opublikowała drugą odsłonę swojego raportu. Tym razem publikacja pod nazwą „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres” została wzbogacona o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Pro Progressio uruchamia PRoD!

PR on Demand (PRoD), czyli PR na zamówienie, to odpowiedź na potrzeby branży nowoczesnych usług dla biznesu. Organizacje z tego sektora stają się coraz bardziej świadome konieczności stałej i profesjonalnej komunikacji, którą w głównej mierze kierują do pracowników i klientów, zarówno tych aktualnych, jak i potencjalnych.

NEWS: Focus on Trójmiasto 2021 - raport

Raport Focus on Trójmiasto 2021 to informacje z zakresu gospodarki, nieruchomości komercyjnych, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.