Dołącz do klubu

Raport Focus on Częstochowa - edycja 2021 już dostępny

Udostępnij

To już szósta edycja raportu Focus on Częstochowa przygotowana przez Pro Progressio. Największe miasto północnego regionu województwa śląskiego jest lokalizacją, w której zarówno centra typu IT, Call Centre jak i BPO mają swoje siedziby.

Częstochowa, to rozwijające się miasto regionalne z dużym potencjałem kadrowym.

Raport Focus on Częstochowa został przygotowany w polskiej i angielskiej wersji językowej i można go nieodpłatnie pobierać ze strony - https://raporty.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.

Ewelina Szindler dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Ewelina Szindler.  W roli Event Managera odpowiada za wszelkie działania związane z realizacją wydarzeń biznesowych organizowanych przez Pro Progressio.

Nowy raport Pro Progressio: FOCUS ON Katowice 2023

Raport  FOCUS ON Katowice 2023 zawiera przegląd danych z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Katowicach i Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej.