Dołącz do klubu

Raport Roczny 2020

Udostępnij

Jak co roku, w Państwa ręce oddajemy raport Pro Progressio, w którym z jednej strony dzielimy się naszymi subiektywnymi opiniami na temat rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, podsumowujemy wdrażane i prowadzone przez nas inicjatywy biznesowe, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a takżę po za granicami naszego kraju.

Sięgnijcie po najnowszy Raport Raport Pro Progressio, który jest dostępny na stronie: https://raporty.proprogressio.pl/

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pro Progressio publikuje „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

W sierpniu 2021 roku Pro Progressio opublikowała drugą odsłonę swojego raportu. Tym razem publikacja pod nazwą „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres” została wzbogacona o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Raport Focus on Częstochowa - edycja 2021 już dostępny

To już szósta edycja raportu Focus on Częstochowa przygotowana przez Pro Progressio.

Outsourcing&More nr 59 – już jest

To już 59 wydanie magazynu Outsourcing&More, które zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej trafiło na polski i zagraniczny rynek. Dwumiesięcznik w obu wersjach językowych zawiera łącznie kilkadziesiąt nowych artykułów oraz wywiadów z zakresu inwestycji, biznesu i HR.