Dołącz do klubu

Raport Roczny Pro Progressio 2022

Udostępnij

Jak co roku, organizacja Pro Progressio opublikowała Raport Roczny, w którym autorzy opracowania dzielą się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentują listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

 

W części Raportu zawierającej podsumowanie 2022 roku zaprezentowane zostały zagadnienia dotyczące działań Pro Progressio, związanych m.in. z obszarami takimi jak:  media FOCUS ON Business, podcasty, wsparcie inwestorów, konferencje, Intranet. W publikacji przedstawiono także  prognozy trendów i zjawisk na 2023 rok.

 

Tradycyjnie w Raporcie znajduje się lista laureatów dorocznego konkursu Outsourcing Stars.

 

Najwięcej uwagi w każdym Raporcie Rocznym poświęcone jest ludziom, dzięki którym branża nowoczesnych usług dla biznesu nieustannie rozwija się i odnosi sukcesy w Polsce i na świecie. Lista tych osób znajduje się w działach: AmbasadorowieTygrysy Biznesu – Polska oraz Międzynarodowe Tygrysy Biznesu.

 

W sekcji Liderzy Usług dla Biznesu przedstawione są firmy będące zaufanymi partnerami biznesowymi Pro Progressio, natomiast w dziale Lokalizacje dla Biznesu zawarto listę miast i aglomeracji, z którymi organizacja rekomenduje nawiązywanie współpracy w obszarze lokowania inwestycji typu BSS w Polsce.

 

Sięgnijcie po najnowszy Raport Pro Progressio!

Publikacja dostępna jest do pobrania pod adresem: https://raporty.proprogressio.pl/pl 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Przemysław Sławiński - nowy Ambasador Pro Progressio w Łodzi

Celem programu ambasadorskiego „White Tigers" Pro Progressio jest wsparcie rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce oraz promowanie dobrych praktyk biznesowych i wysokiej etyki zawodowej. Przemysław Sławiński pełni funkcję dyrektora operacyjnego pionu usług w Infosys Poland.

Andon Simeonov Ambasadorem Pro Progressio w Bułgarii

Ambasadorowie Pro Progressio – Białe Tygrysy to osoby zaangażowane we współpracę z organizacją od wielu lat, z którymi Pro Progressio poprzez wymianę doświadczeń może wspólnie realnie wpływać na rozwój sektora BSS w Polsce i promować nasz kraj na międzynarodowej arenie nowoczesnych usług dla biznesu.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki