Dołącz do klubu

Raport Roczny Pro Progressio 2022

Udostępnij

Jak co roku, organizacja Pro Progressio opublikowała Raport Roczny, w którym autorzy opracowania dzielą się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentują listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

 

W części Raportu zawierającej podsumowanie 2022 roku zaprezentowane zostały zagadnienia dotyczące działań Pro Progressio, związanych m.in. z obszarami takimi jak:  media FOCUS ON Business, podcasty, wsparcie inwestorów, konferencje, Intranet. W publikacji przedstawiono także  prognozy trendów i zjawisk na 2023 rok.

 

Tradycyjnie w Raporcie znajduje się lista laureatów dorocznego konkursu Outsourcing Stars.

 

Najwięcej uwagi w każdym Raporcie Rocznym poświęcone jest ludziom, dzięki którym branża nowoczesnych usług dla biznesu nieustannie rozwija się i odnosi sukcesy w Polsce i na świecie. Lista tych osób znajduje się w działach: AmbasadorowieTygrysy Biznesu – Polska oraz Międzynarodowe Tygrysy Biznesu.

 

W sekcji Liderzy Usług dla Biznesu przedstawione są firmy będące zaufanymi partnerami biznesowymi Pro Progressio, natomiast w dziale Lokalizacje dla Biznesu zawarto listę miast i aglomeracji, z którymi organizacja rekomenduje nawiązywanie współpracy w obszarze lokowania inwestycji typu BSS w Polsce.

 

Sięgnijcie po najnowszy Raport Pro Progressio!

Publikacja dostępna jest do pobrania pod adresem: https://raporty.proprogressio.pl/pl 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.