Dołącz do klubu

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Udostępnij

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

 

W podsumowaniu roku 2023, raport omawia najważniejsze działania Pro Progressio, obejmujące takie inicjatywy, jak: media FOCUS ON Business, konferencje i  wydarzenia, wsparcie dla startupów, współpraca z uczelniami czy analiza trendów w sektorze BSS. Na stronach Raportu przedstawiamy również nasze spojrzenie na zmiany, jakie w 2023 r. zaszły na rynku nowoczesnych usług dla biznesu, w tym na trendy w globalnym nearshoringu i offshoringu, spowolnienie nowych inwestycji BSS i IT  w Polsce, stabilizację rynku pracy w naszym kraju, czy konsolidację i rewolucje w branży CX (Customer Experience). Omawiamy także prognozy najważniejszych trendów i zjawisk, kształtujących sektor BSS w  roku 2024. 

 

Raport Roczny Pro Progressio tradycyjnie najsilniej koncentruje się na ludziach, których codzienna praca i podejmowane inicjatywy napędzają rozwój i sukces branży nowoczesnych usług dla biznesu. Zestawienie tych osób znajduje się w działach:   Ambasadorowie – White Tigers, Tygrysy Biznesu – Polska oraz Międzynarodowe Tygrysy Biznesu.

 

Sekcja Liderzy Usług dla Biznesu prezentuje firmy, które są zaufanymi partnerami biznesowymi Pro Progressio. W dziale Lokalizacje dla Biznesu znajdują się rekomendacje dotyczące miast i aglomeracji w Polsce, z którymi organizacja rekomenduje nawiązywanie współpracy w obszarze lokowania inwestycji z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

 

Raport Roczny jest dostępny do pobrania na Arenie – platformie wiedzy Pro Progressio: arena.proprogressio.pl/

 

Sięgnijcie po najnowszy Raport Roczny Pro Progressio!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.