Dołącz do klubu

Raporty wynagrodzeń w Polsce

Udostępnij

Page Personnel, firma z branży HR zajmująca się badaniami rynku pracy oraz procesami rekrutacyjnymi w ostatnim czasie opracowała trzy bardzo ciekawe raporty. Każda z publikacji analizuje wynagrodzenia na wielu stanowiskach w takich branżach jak:

Raporty są przygotowane w czytelny sposób i można je nieodpłatnie pobierać z naszej strony internetowej - RAPORTY PARTNERÓW.

Page Personnel jest członkiem Pro Progressio.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki