Dołącz do klubu

Ruszyła 10. edycja konkursu Outsourcing Stars!

Udostępnij

Wystartowały zgłoszenia do organizowanego przez Pro Progressio konkursu Outsourcing Stars 2023, nagradzającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy i organizacje sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także miasta wspierające rozwój tego sektora. Jest to jedyny tego typu, niekomercyjny konkurs branży BSS w Polsce. Uczestnicy jubileuszowej, dziesiątej edycji konkursu mogą zgłaszać swoje organizacje w trzynastu kategoriach.

 

Udział w konkursie Outsourcing Stars jest całkowicie bezpłatny. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie https://outsourcingstars.pl.

 

O wynikach plebiscytu decydują kryteria dotyczące dynamiki rozwoju zgłaszanego podmiotu. Kategorie, w których  można zgłaszać kandydatów to:

BPO (Business Process Outsourcing), SSC (Shared Services Center), Call/ Contact Center, RPA (Robotic Process Automation), Księgowość/ Kadry /Płace, IT - Software Development, HR/Rekrutacje Stałe, HR/Leasing Pracowniczy, IT Contracting, Miasto, Deweloper, Real Estate - Konsulting dot. Rynku Nieruchomości, Innowacyjne Rozwiązanie dla Biznesu.

 

W gronie laureatów poprzedniej, dziewiątej edycji konkursu znaleźli się: Inovatica AGV, Infosys, 3M GSC Poland, Transcom Worldwide Poland, SoftServe Poland, ManpowerGroup, Link Group, Nordea Bank Abp, BPiON Poland, Invest in Pomerania i Trójmiasto, Cavatina oraz CBRE.

 

Wyniki 10. edycji plebiscytu zostaną ogłoszone 20 kwietnia 2023 r. podczas uroczystej Gali Outsourcing Stars w Warszawie.

Zgłoszeń można dokonywać do 15 lutego 2023 r.  za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie https://outsourcingstars.pl.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.