Dołącz do klubu

Skanska Property Poland w gronie członków Pro Progressio

Udostępnij

SKANSKA Property Poland, to deweloper nowoczesnych powierzchni biurowych. Budynki biurowe SKANSKA w Polsce są obecne w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Łodzi oraz Krakowie.

SKANSKA od wielu lat jest blisko związana z branżą outsourcingu procesów biznesowych. Eksperci dewelopera czynnie biorą udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach sektora BPO i SSC. W roku 2012 SKANSKA wraz z ekspertami ze Stowarzyszenia ABSL oraz firmy Jones Lang LaSalle, przygotowała publikację "BPO/SSC. Biuro na miarę usług", w której prezentuje standardy obsługi najemców z sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Dzięki zielonemu podejściu "green thinking" do swoich projektów biurowych, budynki SKANSKA są efektywne energetycznie, a deweloper dba o ochronę środowiska.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.