Dołącz do klubu

SouthWestern - pierwsza z firm BPO, rozpoczęła współparcę z Pro Progressio

Udostępnij

Od ponad dziesięciu lat SouthWestern dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie procesów biznesowych jak i obsługi klienta. Klientami Spółki jest szerokie grono organizacji z sektora publicznego i prywatnego, a wielu z nich to organizacje których wartość sięga miliardów euro.

Gwarancją długotrwałych relacji z kluczowymi klientami jest nie tylko nasza umiejętność sprostania bieżącym wymaganiom, ale również elastyczność, innowacyjność oraz rozwój i przekształcanie się, tak aby podołać nowym wyzwaniom w przyszłości.

Obszary, w których specjalizuje się SouthWestern to outsourcing procesów zarządzania zobowiązaniami, zarządzania należnościami, raportowanie i analizy finansowe, szeroko pojęta obsługa klienta oraz zarządzanie dokumentami i bazami danych.

Rocznie Spółka obsługuje ponad 3 miliony rozmów telefonicznych, a wartość transakcji finansowych w skali roku przekracza 3 miliardy euro. SouthWestern przetwarza ponad 4 miliony dokumentów i ponad 40,000 reklamacji rocznie.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.