Dołącz do klubu

SouthWestern - pierwsza z firm BPO, rozpoczęła współparcę z Pro Progressio

Udostępnij

Od ponad dziesięciu lat SouthWestern dostarcza kompleksowe rozwiązania w zakresie procesów biznesowych jak i obsługi klienta. Klientami Spółki jest szerokie grono organizacji z sektora publicznego i prywatnego, a wielu z nich to organizacje których wartość sięga miliardów euro.

Gwarancją długotrwałych relacji z kluczowymi klientami jest nie tylko nasza umiejętność sprostania bieżącym wymaganiom, ale również elastyczność, innowacyjność oraz rozwój i przekształcanie się, tak aby podołać nowym wyzwaniom w przyszłości.

Obszary, w których specjalizuje się SouthWestern to outsourcing procesów zarządzania zobowiązaniami, zarządzania należnościami, raportowanie i analizy finansowe, szeroko pojęta obsługa klienta oraz zarządzanie dokumentami i bazami danych.

Rocznie Spółka obsługuje ponad 3 miliony rozmów telefonicznych, a wartość transakcji finansowych w skali roku przekracza 3 miliardy euro. SouthWestern przetwarza ponad 4 miliony dokumentów i ponad 40,000 reklamacji rocznie.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.