Dołącz do klubu

Talks&Drinks w Łodzi

Udostępnij

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi. Spotkanie zgromadziło blisko 60 uczestników, którzy poza zapoznaniem się z biznesowymi aktualnościami z rynku mieli okazję nieformalnie porozmawiać. 

 

Talks&Drinks to nowa formuła spotkań jaką rozpoczęło Pro Progressio w lipcu 2023 roku. Spotkania te odbywają się co miesiąc w innym mieście, a udział mogą wziąć w nich przedstawiciele firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio.  

 

Podczas wrześniowego spotkania Prezes Pro Progressio – Wiktor Doktór, podsumował ostatni miesiąc prac podkreślając uruchomienie nowej platformy wiedzy – ARENA, informując o nowych firmach, które dołączyły do Klubu, jak również przestawiając jesienny kalendarz wydarzeń biznesowych.  

 

Talks&Drinks były także okazją, aby spotkać pierwszego wiceprezydenta miasta Łodzi – Adama Pustelnika, który przedstawił stan rozwoju gospodarczego Łodzi i odniósł się do nowej inwestycji BPO, która pojawiła się w mieście w ostatnich miesiącach, czyli centrum CX firmy Alorica.  

 

Część merytoryczną spotkania zakończyło wstąpienie Justyny Klak i Piotra Jeziorskiego z Michael Page, którzy opisali obecny stan polskiego rynku pracy. 

 

Kolejne Talks&Drinks już w październiku we Wrocławiu.

 

Do zobaczenia! 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.