Dołącz do klubu

Talks&Drinks w Łodzi

Udostępnij

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi. Spotkanie zgromadziło blisko 60 uczestników, którzy poza zapoznaniem się z biznesowymi aktualnościami z rynku mieli okazję nieformalnie porozmawiać. 

 

Talks&Drinks to nowa formuła spotkań jaką rozpoczęło Pro Progressio w lipcu 2023 roku. Spotkania te odbywają się co miesiąc w innym mieście, a udział mogą wziąć w nich przedstawiciele firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio.  

 

Podczas wrześniowego spotkania Prezes Pro Progressio – Wiktor Doktór, podsumował ostatni miesiąc prac podkreślając uruchomienie nowej platformy wiedzy – ARENA, informując o nowych firmach, które dołączyły do Klubu, jak również przestawiając jesienny kalendarz wydarzeń biznesowych.  

 

Talks&Drinks były także okazją, aby spotkać pierwszego wiceprezydenta miasta Łodzi – Adama Pustelnika, który przedstawił stan rozwoju gospodarczego Łodzi i odniósł się do nowej inwestycji BPO, która pojawiła się w mieście w ostatnich miesiącach, czyli centrum CX firmy Alorica.  

 

Część merytoryczną spotkania zakończyło wstąpienie Justyny Klak i Piotra Jeziorskiego z Michael Page, którzy opisali obecny stan polskiego rynku pracy. 

 

Kolejne Talks&Drinks już w październiku we Wrocławiu.

 

Do zobaczenia! 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Talks&Drinks we Wrocławiu

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.