Dołącz do klubu

Talks&Drinks w Trójmieście

Udostępnij

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

 

 Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

 

Spotkanie trwało 2,5 godziny i było podzielone na dwie główne części: prezentacje oraz sesję networkingową.

 

Prezentacje

Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio, rozpoczął spotkanie od przedstawienia najnowszych aktualności z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Jego przemówienie obejmowało omówienie kluczowych trendów, innowacji oraz wyzwań, z jakimi mierzy się branża. Wiktor podkreślił również znaczenie współpracy między firmami oraz rolę, jaką odgrywają takie spotkania jak Talks&Drinks w budowaniu silnych relacji biznesowych.

 

Następnie Paulina Śmigielska z Invest in Pomerania przedstawiła biznesową aktualizację informacji z Trójmiasta. Mówiła o najnowszych inwestycjach, projektach rozwojowych oraz inicjatywach mających na celu przyciągnięcie nowych inwestorów do regionu. Paulina zwróciła uwagę na dynamiczny rozwój Trójmiasta jako centrum nowoczesnych usług oraz atrakcyjność regionu dla biznesu.

 

Networking

Po zakończeniu części prezentacyjnej uczestnicy mieli okazję wziąć udział w sesji networkingowej. Był to doskonały moment na wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych kontaktów oraz dyskusję na temat przyszłości branży i możliwości współpracy. Atmosfera sprzyjała otwartym rozmowom, co pozwoliło uczestnikom lepiej się poznać i zacieśnić relacje biznesowe.

 

Wydarzenie Talks&Drinks w Gdańsku okazało się kolejnym udanym spotkaniem, które przyczyniło się do integracji środowiska biznesowego oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Dzięki zaangażowaniu organizatorów i partnerów uczestnicy mogli poznać najnowsze trendy w branży oraz dowiedzieć się więcej o możliwościach inwestycyjnych, jakie oferuje Trójmiasto.

 

Talks&Drinks to cykl spotkań networkingowych organizowanych przez Pro Progressio co miesiąc w innym mieście, co pozwala na regularne budowanie i rozwijanie sieci kontaktów w różnych regionach Polski.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z majowego Talks&Drinks w Trójmieście: https://events.proprogressio.pl/event/2024-gdansk-38/galeria

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.