Dołącz do klubu

Talks&Drinks we Wrocławiu

Udostępnij

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.

Cykl Talks&Drinks przypadł do gustu firmom i organizacjom zrzeszonym w Klubie do tego stopnia, że na spotkania przyjeżdżają uczestnicy z odległych lokalizacji w całej Polsce. We Wrocławiu 18 października b.r. poza lokalnymi organizacjami spotkali się klubowicze m.in. z Warszawy, Łodzi i Bielska-Białej.

 

Spotkanie poprowadził Wiktor Doktór – Prezes Pro Progressio, który przekazał aktualności z Polski i ze świata w odniesieniu do rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również poinformował o inicjatywach i projektach realizowanych przez Pro Progressio w ostatnich i nadchodzących miesiącach.

 

Specjalnymi gośćmi październikowej edycji cyklu Talks&Drinks byli Magdalena Okulowska – Prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Marcin Siewierski – Regional Head w Cushman & Wakefield. Prezes ARAW przekazała najnowsze informacje z życia biznesowego Wrocławia i Aglomeracji Wrocławskiej, zaś Marcin Siewierski podsumował aktualne trendy na rynku nieruchomości.

 

Spotkanie odbyło się w biurach serwisowanych Loftmill Sagittarius, a networkinowi w nieformalnej atmosferze towarzyszyła muzyka na żywo.

 

Kolejne spotkanie już za miesiąc (w listopadzie) w Krakowie. Więcej szczegółów niebawem.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Talks&Drinks w Łodzi

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks, gdzie tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi.

Premiera Talks&Drinks w Gdańsku

26 lipca 2023 roku w Pro Progressio rozpoczął się nowy cykl spotkań społeczności Klubu Pro Progressio. Premierowe spotkanie, któremu towarzyszyło hasło Talks&Drinks, miało miejsce w Gdańsku.