Dołącz do klubu

Talks&Drinks we Wrocławiu

Udostępnij

Wrocław to trzecie już, po Gdańsku i Łodzi miasto, w którym zrealizowane zostało spotkanie networkingowe społeczności Klubu Pro Progressio, czyli Talks&Drinks.

Cykl Talks&Drinks przypadł do gustu firmom i organizacjom zrzeszonym w Klubie do tego stopnia, że na spotkania przyjeżdżają uczestnicy z odległych lokalizacji w całej Polsce. We Wrocławiu 18 października b.r. poza lokalnymi organizacjami spotkali się klubowicze m.in. z Warszawy, Łodzi i Bielska-Białej.

 

Spotkanie poprowadził Wiktor Doktór – Prezes Pro Progressio, który przekazał aktualności z Polski i ze świata w odniesieniu do rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również poinformował o inicjatywach i projektach realizowanych przez Pro Progressio w ostatnich i nadchodzących miesiącach.

 

Specjalnymi gośćmi październikowej edycji cyklu Talks&Drinks byli Magdalena Okulowska – Prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Marcin Siewierski – Regional Head w Cushman & Wakefield. Prezes ARAW przekazała najnowsze informacje z życia biznesowego Wrocławia i Aglomeracji Wrocławskiej, zaś Marcin Siewierski podsumował aktualne trendy na rynku nieruchomości.

 

Spotkanie odbyło się w biurach serwisowanych Loftmill Sagittarius, a networkinowi w nieformalnej atmosferze towarzyszyła muzyka na żywo.

 

Kolejne spotkanie już za miesiąc (w listopadzie) w Krakowie. Więcej szczegółów niebawem.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.