Dołącz do klubu

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

Udostępnij

7 grudnia 2023 r. na piątym piętrze biurowca Lixa C na warszawskiej Woli odbyło się piąte już spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Formuła spotkań poszerzona o format „with Friends” oznaczała obecność nie tylko kilkudziesięciu członków Klubu Pro Progressio, ale także zaproszonych przez nich gości spoza Klubu, z którymi na co dzień współpracują.

 

Spotkanie stworzyło okazję zarówno do zdobycia skondensowanej porcji wiadomości dotyczących sektora  BSS w Polsce i na świecie, ale też swobodnych dyskusji prowadzonych w stylowej przestrzeni biurowej zarządzanej przez Loftmill – partnera wydarzenia. Goście mogli jednocześnie odwiedzić nową siedzibę Pro Progressio, zlokalizowaną na tym samym piętrze Lixa C.

 

Podobnie jak działo się to podczas poprzednich spotkań (w Gdańsku, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie), do stolicy przyjechali uczestnicy z całej Polski, nadając wydarzeniu wymiar ponadregionalny.

 

Merytoryczną część spotkania poprowadził Wiktor Doktór – Prezes Pro Progressio. Podsumowanie roku 2023 zawierało kilka kluczowych obserwacji rynkowych związanych z rozwojem sektora BSS w Polsce i na świecie. Spośród najważniejszych z nich należy podkreślić możliwy brak wzrostu zatrudnienia w branży BPO i SSC w Polsce w roku 2023, globalną zmianę preferencji z offshoringu na nearshoring oraz coraz bardziej powszechne wykorzystanie sztucznej inteligencji w sektorze Customer Experience (CX). Według badań i obserwacji sektora BSS prowadzonych przez Pro Progressio, te trzy trendy, choć nie są jedynymi, są zaznaczone najwyraźniej i będą miały najsilniejszy wpływ na rozwój branży.

 

Kameralnej atmosferze spotkania, poza akompaniamentem muzyki na żywo, towarzyszyła także degustacja piw kraftowych oraz możliwość poznania tajników rzemieślniczej produkcji tego napoju.

 

Talks&Drinks wracają w roku 2024 i będą ponownie organizowane w dwóch modelach – zamkniętych spotkań, dostępnych tylko dla członków Klubu Pro Progressio, jak również i rozszerzonych o format „with Friends”, podczas których będzie można spotkać organizacje z podmiotów nie współpracujących z Pro Progressio na co dzień.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia wkrótce dostępna będzie na stronie https://events.proprogressio.pl/event/2023-warszawa-32/

O wszystkich wydarzeniach realizowanych przez Pro Progressio można przeczytać na stronie  https://events.proprogressio.pl/ oraz na ARENIE Pro Progressio: https://arena.proprogressio.pl/

 

Zdjęcia: Ewelina Szindler

  
 
 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.