Dołącz do klubu

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

Udostępnij

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

 

Na otwarciu spotkania Wiktor Doktór, Prezes Pro Progressio przedstawił uczestnikom najnowsze informacje dotyczące sytuacji w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu. Dokonał również podsumowania pierwszej połowy roku w kontekście rozwoju mediów FOCUS ON Business, wskazując na znaczące osiągnięcia i plany na przyszłość.

Prezes Pro Progressio poinformował także o dwóch nadchodzących konferencjach:  "Cyberbezpieczeństwo w biznesie" oraz "Follow The Leaders". Pierwsza z nich skupi się na kluczowych aspektach ochrony danych i infrastruktury IT w przedsiębiorstwach, natomiast druga będzie okazją do spotkania i wymiany doświadczeń z liderami branży nowoczesnych usług dla biznesu oraz organizacji uczestniczących w procesach EKO-transformacji.

 

Podczas całego spotkania panowała przyjemna atmosfera, którą dodatkowo umilał występ zespołu muzycznego. Muzycy ci towarzyszą wydarzeniom Talks&Drinks już od kilku edycji, wnosząc za każdym razem wyjątkowy klimat i dobrą energię.

 

 

Na zakończenie spotkania ogłoszono, że kolejne Talks&Drinks odbędzie się po przerwie wakacyjnej w Krakowie. Uczestnicy zgodnie uznali, że wydarzenie było nie tylko doskonałą okazją do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, ale również źródłem cennych informacji i inspiracji na nadchodzące miesiące.

 

Galeria zdjęć z Talks&Drinks with Friends w Warszawie dostępna jest na stronie events.proprogressio.pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.