Dołącz do klubu

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

Udostępnij

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Autorska formuła spotkań społeczności Klubu Pro Progressio tym razem została rozszerzona o przedstawicieli firm, którymi członkowie Klubu Pro Progressio na co dzień współpracują. Spotkanie nosiło nazwę Talks&Drinks with Friends.

 

Do stolicy Małopolski, uczestnicy spotkania przyjechali m.in. z Warszawy, Łodzi, Katowic i Bielska-Białej, co spowodowało, że po raz kolejny Talks&Drinks miały wymiar ponadregionalny.

 

W części merytorycznej poza Wiktorem Doktór – Prezesem Pro Progressio, głos zabrała Sylwa Opala – Managerka z KPMG Poland oraz Michał Lisawa – Adwokat z kancelarii Baker McKenzie. Sylwia Opala przedstawiła aktualne informacje o trendach jakie są obecnie widoczne w sektorze GBS i SSC, powołując się na październikową konferencję The BSS Tour Łódź, która to konferencja była organizowana wspólnie przez Pro Progressio i KPMG Polska i dotyczyła trendów i wyzwań sektora BSS na rok 2024.

 

Michał Lisawa podzielił się informacjami z zakresu zmian w prawie jakie zaszły w roku 2023. Główny wątek wypowiedzi Lisawy dotyczył zmian w prawie pracy, a tych było w roku 2023 dość sporo.

 

Po części merytorycznej, uczestnicy Talks&Drinks Kraków korzystali z networkingu biznesowego, przy akompaniamencie lokalnego zespołu muzycznego, który umilał atmosferę całego wieczoru.

 

Kolejne, a zarazem ostatnie w roku 2023 spotkanie z cyklu Talks&Drinks odbędzie się 7 grudnia w Warszawie i ponownie będzie miało rozszerzoną formułę „with friends”. O tym i wszelkich innych wydarzeniach realizowanych przez Pro Progressio można przeczytać na stronie https://events.proprogressio.pl/ oraz na ARENIE Pro Progressio - https://arena.proprogressio.pl/

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.