Dołącz do klubu

The BSS Tour International - międzynarodowa konferencja pod nazwą 2021 Game Changers

Udostępnij

Świat BSS zmienia się każdego dnia, jednak istnieją pewne trendy, które zmieniają główne zasady gry. Pierwsze wydarzenie BSS Tour w 2021 roku, Pro Progressio zdecydowało się poprowadzić w skali międzynarodowej.

„Game Changers 2021”, czyli temat przewodni wydarzenia, połączy prelegentów i uczestników z Gruzji, Litwy, Polski, Ukrainy, Białorusi, Wielkiej Brytanii i innych krajów.
Można spodziewać się debaty on-line skupionej na najważniejszych trendach w branży w 2021 roku, m. in. o:

 - większym zainteresowaniem outsourcingiem,
 - wzrostem nearshoringu,
 - automatyzacji procesów,
 - pracy zdalnej,

Wydarzenie obejmie cztery 45-minutowe panele dyskusyjne poświęcone lokalizacjom inwestycji, HR, IT oraz operacjom w środowisku GBS / BPO.

Wydarzenie będzie prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestroacyjny jest dostpęny na stronie: https://bsstour.com/edycja/2021-international/en/

 

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BSS Tour Łódź już 20 października 2021

20 października 2021 w Monopolis odbędzie się konferencja dla sektora IT. The BSS Tour Łódź: IT w centrum Polski to wydarzenie, którego głównym celem będzie omówienie bieżących trendów w świecie nowoczesnych technologii, w tym m.in.: chmury, cyberbezpieczeństwa oraz obszaru, który kryje się pod hasłem Internet of Behaviours.

Outsourcing&More #60 - najnowsze wydanie magazynu biznesowego już jest

Przed nami biznesowa jesień, a wraz z nią kolejna odsłona magazynu Outsourcing&More.

Pro Progressio publikuje „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

W sierpniu 2021 roku Pro Progressio opublikowała drugą odsłonę swojego raportu. Tym razem publikacja pod nazwą „Q2/2021 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres” została wzbogacona o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.