Dołącz do klubu

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Udostępnij

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

 

Wydarzenie odbywające się w dniach 24-25 października 2023 roku, zostało zorganizowane we współpracy z Miastem Łódź jako Partnerem Strategicznym oraz pod Patronatem Honorowym Prezydent Miasta Łodzi, Pani Hanny Zdanowskiej.

 

Druga w tym roku edycja The BSS Tour tematycznie poświęcona była kluczowym dla branży BPO i SSC zagadnieniom, obejmującym m.in. ewolucję sektora, obszar leadershipu, rozwój pracowników, praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji, zarządzanie zmianą, cyberbezpieczeństwo i pozycjonowanie GBS w organizacji. W trakcie dwudniowej konferencji wystąpiło 39 prelegentek i prelegentów, przy zachowaniu parytetu wśród mówców.

 

Wyjątkowym punktem programu było m.in. Forum Szwajcarskie, na którym przedstawiciele firm, takich jak Barry Callebaut, Clariant, ABB, Amcor, Aryzta, Oerlikon oraz Schraner, dzielili się swoimi doświadczeniami z obecności w Polsce oraz dyskutowali na temat najważniejszych wyzwań stojących przed centrami typu GBS/SSC. Ta część wydarzenia była objęta Patronatem Honorowym Ambasadora Szwajcarii w Polsce.

 

Warto również zaznaczyć, że podczas The BSS Tour Łódź zaprezentowano wyniki najnowszego raportu ACCA Global Talent Trends 2023 dotyczącego europejskich trendów w zakresie talentów i przyszłości uczenia się. Pełna wersja raportu dostępna jest do pobrania na Arenie Pro Progressio: arena.proprogressio.pl.

 

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 odbyło się w dwóch lokalizacjach – część merytoryczna miała miejsce w zrewitalizowanym kompleksie Monopolis, natomiast część networkingowa w komfortowych przestrzeniach gmachu Hi Piotrkowska.

 

Blisko 60% uczestników pochodziło spoza Łodzi, co świadczy o prestiżu wydarzenia oraz jego znaczeniu na arenie krajowej i międzynarodowej. The BSS Tour Łódź zdobyło wśród uczestniczących osób opinię najbardziej merytorycznego eventu w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce w 2023 roku. Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy wyrazili chęć organizacji kolejnej edycji konferencji w Łodzi w przyszłym roku. 

 

Partnerem Merytorycznym The BSS Tour Łódź było KPMG Polska. W gronie Partnerów znaleźli się: ACCA, Chudzik i Wspólnicy, Ahoy Career, Virako oraz Mikomax. Networking wspierali: Hi Piotrkowska oraz MMG. Patronat medialny nad wydarzeniem objął FOCUS ON Business.

 

Kolejne tegoroczne wydarzenie z cyklu The BSS Tour odbędzie się już w listopadzie w Katowicach.

 

Zobacz galerię zdjęć >>>

 

 

 

 

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.