Dołącz do klubu

VI Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi

Udostępnij

Już po raz szósty odbywać się będzie w Łodzi Europejskie Forum Gospodarcze. W tym roku tematem wiodącym jest outsourcing.

Pro Progressio z ogromną przyjemnością wspiera Forum i we współpracy z Urzędem Marszałkowskim zaprosiliśmy wielu krajowych i międzynarodowych ekspertów w dziedzinie BPO, IT, centrów usług wspólnych i innych obszarów outsourcingu.

Zapraszamy do Łodzi, do Hotelu Andel's, gdzie w dniach 13-14 listopada 2013 odbywać się będzie to największe z wydarzeń outsourcingowych spośród realizowanych w bieżącym roku.

Stephan Fricke z Niemieckiego Stowarzyszenia Outsourcingu, Armand Angelli z francuskiego oddziału Europejskiego Stowarzyszenia Outsourcingu, Konstyantyn Besarab z ukraińskiego giganta outsourcingu - firmy WinTrade, Jim Costello zarządzający centrami BPO firmy SouthWestern w Irlandii, Wielkiej Brytanii i Polsce, to tylko niektórzy zagraniczni przedstawiciele sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Polscy eksperci outsourcingu, którzy będą obecni na Forum, to przedstawiciele takich branżowych gigantów jak PwC, HAYS, Page Personnel, Randstad, CBRE, SourceOne Advisory, ale także HP, Infosys, Cushman&Wakefield, Dachser, Fujitsu, Rule Financial i wielu innych.

Zapraszamy serdecznie. Forum jest bowiem doskonałą okazją, aby poznać świat outsourcingu od środka, poznać najnowsze trendy, perspektywy rozwoju, spotkać się i porozmawiać z wybitnymi osobowościami branży outsourcingowej. Więcej informacji o Forum na stronie internetowej - http://www.forum.lodzkie.pl/efg-2013

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.