Dołącz do klubu

Webinar: "A Player: kim jest i dlaczego powinien być w twoim zespole." - 21 kwietnia

Udostępnij

Zapraszamy na kolejny webinar organizowany przez Pro Progressio. Już 21 kwietnia, o godz. 10.00.

 

Nieprawdą jest, że to ludzie są największym zasobem firmy. Największym zasobem firmy są właściwi ludzie robiący właściwe rzeczy we właściwy sposób. Podczas naszego spotkania porozmawiamy o tym, kim są ci właściwi ludzie, znani również jako A Players. Dowiemy się jak ich szukać, co robić, aby chcieli z nami pracować oraz jak sprawić, aby pojawiło się ich w naszej firmie więcej. Dużo więcej. Najlepiej ponad 90% załogi!

 

Podczas spotkania zaprezentujemy praktyczne narzędzia wspierające pracę z A Players: test Instytutu Gallupa odkrywający ludzkie talenty, praktyczne ćwiczenia stosowane przez certyfikowanych ekspertów Gallupa oraz narzędzia wykorzystywane w metodyce Scaling Up pomagające budować zespoły złożone z A Players.

 

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://proprogressio.clickmeeting.com/a-player-kim-jest-i-dlaczego-powinien-byc-w-twoim-zespole-/register

 

 
Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Elbląg 2022 - raport

Raport Focus on Elbląg 2022 zawiera dane z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Elblągu.

WEBINAR: Kultura organizacyjna - dlaczego jest taka ważna? 15 grudnia 2021

Zapraszamy na ostatni webinar organizowany dla firm z Klubu Pro Progressio w roku 2021. O kulturze organizacyjnej opowiadał będzie Rafał Glogier - Osiński z LMC Polska

Pierwsze wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już dostępne!

Witajcie na stronach FOCUS ON Business - nowoczesnego czasopisma sektora usług dla biznesu (wcześniej: Outsourcing&More).