Dołącz do klubu

Webinar: "A Player: kim jest i dlaczego powinien być w twoim zespole." - 21 kwietnia

Udostępnij

Zapraszamy na kolejny webinar organizowany przez Pro Progressio. Już 21 kwietnia, o godz. 10.00.

 

Nieprawdą jest, że to ludzie są największym zasobem firmy. Największym zasobem firmy są właściwi ludzie robiący właściwe rzeczy we właściwy sposób. Podczas naszego spotkania porozmawiamy o tym, kim są ci właściwi ludzie, znani również jako A Players. Dowiemy się jak ich szukać, co robić, aby chcieli z nami pracować oraz jak sprawić, aby pojawiło się ich w naszej firmie więcej. Dużo więcej. Najlepiej ponad 90% załogi!

 

Podczas spotkania zaprezentujemy praktyczne narzędzia wspierające pracę z A Players: test Instytutu Gallupa odkrywający ludzkie talenty, praktyczne ćwiczenia stosowane przez certyfikowanych ekspertów Gallupa oraz narzędzia wykorzystywane w metodyce Scaling Up pomagające budować zespoły złożone z A Players.

 

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://proprogressio.clickmeeting.com/a-player-kim-jest-i-dlaczego-powinien-byc-w-twoim-zespole-/register

 

 
Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Outsourcing&More #60 - najnowsze wydanie magazynu biznesowego już jest

Przed nami biznesowa jesień, a wraz z nią kolejna odsłona magazynu Outsourcing&More.

NEWS: Focus on Trójmiasto 2021 - raport

Raport Focus on Trójmiasto 2021 to informacje z zakresu gospodarki, nieruchomości komercyjnych, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Back to Business - już 24 czerwca! BSS Forum + Gala Outsourcing Stars

Mamy zaszczyt oficjalnie ogłosić, że 24 CZERWCA 2021 odbędą się The BSS Forum BACK TO THE BUSINESS oraz GALA OUTSOURCING STARS!