Dołącz do klubu

Webinar: "Agile Leadership, czyli zarządzanie zespołem w modelu pracy zdalnej." - 9 czerwca

Udostępnij
 

Zapraszamy na kolejny webinar organizowany przez Pro Progressio, 9 czerwca o godz. 10.00.

 

5 głównych wyzwań pracy zdalnej: produktywność, innowacyjność, utrzymanie zespołu, onboarding i odporność psychiczna, szczególnie menedżerów. Odpowiedzią na nie jest zestaw dobrych praktyk agile leaderów, którymi podzielę się w czasie spotkania. Dobre praktyki zebranych od menedżerów sprawdzających się w warunkach kryzysu i na bazie własnego doświadczenia lidera zespołów 100+. Agile to mindset na obecne czasy.

 

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://proprogressio.clickmeeting.com/agile-leadership-czyli-zarzadzanie-zespolem-w-modelu-pracy-zdalnej-/register

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Outsourcing&More #60 - najnowsze wydanie magazynu biznesowego już jest

Przed nami biznesowa jesień, a wraz z nią kolejna odsłona magazynu Outsourcing&More.

NEWS: Focus on Trójmiasto 2021 - raport

Raport Focus on Trójmiasto 2021 to informacje z zakresu gospodarki, nieruchomości komercyjnych, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Back to Business - już 24 czerwca! BSS Forum + Gala Outsourcing Stars

Mamy zaszczyt oficjalnie ogłosić, że 24 CZERWCA 2021 odbędą się The BSS Forum BACK TO THE BUSINESS oraz GALA OUTSOURCING STARS!