Dołącz do klubu

Webinar: "Jak nie stracić Klientów w czasach COVID i sprzedawać jeszcze więcej?"

Udostępnij

Zapraszamy na kolejny webinar organizowany przez Pro Progressio. Już 12 maja, o godz. 10.00.

Świat zachowań Klienta wciąż się zmienia. Zmieniają się także narzędzia i sposoby docierania zarówno do klienta biznesowego jak i indywidualnego. Zapraszamy na webinar, podczas którego Joanna Langer i Hubert Jarek z Infobip odpowiedzą na pytania: 

  • Jak zmieniły się zachowania Klientów w czasie pandemii?
  • Gdzie są moi Klienci – przegląd kanałów, którymi obecnie komunikują się Klienci prywatnie i w biznesie (Facebook, LinkedIn, Twitter, WhatsApp, a może coś jeszcze)?
  • Jak można więcej sprzedać w istniejących i w nowych kanałach komunikacji?
  • Co czeka nas w przyszłości? Jak będzie można dotrzeć do Klientów?

 

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://proprogressio.clickmeeting.com/jak-nie-stracic-klientow-w-czasach-covid-i-sprzedawac-jeszcze-wiecej-/register

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

NEWS: Focus on Trójmiasto 2021 - raport

Raport Focus on Trójmiasto 2021 to informacje z zakresu gospodarki, nieruchomości komercyjnych, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Back to Business - już 24 czerwca! BSS Forum + Gala Outsourcing Stars

Mamy zaszczyt oficjalnie ogłosić, że 24 CZERWCA 2021 odbędą się The BSS Forum BACK TO THE BUSINESS oraz GALA OUTSOURCING STARS!

Outsourcing&More #58 - magazyn biznesowy już dostępny online

Zapraszamy Państwa do lektury majowego wydania magazynu Outsourcing&More, w którym jak zawsze zgromadziliśmy ciekawe publikacje dotyczące inwestycji, biznesu i HR, przybliżając te obszary, którymi żyje sektor nowoczesnych usług biznesowych i jego najbliższe otoczenie.