Dołącz do klubu

Webinar: "Jak nie stracić Klientów w czasach COVID i sprzedawać jeszcze więcej?"

Udostępnij

Zapraszamy na kolejny webinar organizowany przez Pro Progressio. Już 12 maja, o godz. 10.00.

Świat zachowań Klienta wciąż się zmienia. Zmieniają się także narzędzia i sposoby docierania zarówno do klienta biznesowego jak i indywidualnego. Zapraszamy na webinar, podczas którego Joanna Langer i Hubert Jarek z Infobip odpowiedzą na pytania: 

  • Jak zmieniły się zachowania Klientów w czasie pandemii?
  • Gdzie są moi Klienci – przegląd kanałów, którymi obecnie komunikują się Klienci prywatnie i w biznesie (Facebook, LinkedIn, Twitter, WhatsApp, a może coś jeszcze)?
  • Jak można więcej sprzedać w istniejących i w nowych kanałach komunikacji?
  • Co czeka nas w przyszłości? Jak będzie można dotrzeć do Klientów?

 

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://proprogressio.clickmeeting.com/jak-nie-stracic-klientow-w-czasach-covid-i-sprzedawac-jeszcze-wiecej-/register

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Elbląg 2022 - raport

Raport Focus on Elbląg 2022 zawiera dane z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Elblągu.

WEBINAR: Kultura organizacyjna - dlaczego jest taka ważna? 15 grudnia 2021

Zapraszamy na ostatni webinar organizowany dla firm z Klubu Pro Progressio w roku 2021. O kulturze organizacyjnej opowiadał będzie Rafał Glogier - Osiński z LMC Polska

Pierwsze wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już dostępne!

Witajcie na stronach FOCUS ON Business - nowoczesnego czasopisma sektora usług dla biznesu (wcześniej: Outsourcing&More).