Dołącz do klubu

WEBINAR: Kultura organizacyjna - dlaczego jest taka ważna? 15 grudnia 2021

Udostępnij

Zapraszamy na ostatni webinar organizowany dla firm z Klubu Pro Progressio w roku 2021. Już 15 grudnia o godz. 10:00

 

Tym razem w centrum naszego zainteresowania będzie KULTURA ORGANIZACYJNA, a opowie o niej Rafał Glogier - Osiński z LMC Polska

Oto kilka tematów, które będą poruszone w trakcie webinaru:

  1. Każda firma ma kulturę organizacyjną: nawet jak mówi, że nie ma – to tym bardziej ma, tylko „jaką” – lepiej nie wiedzieć.
  2. Czym jest kultura organizacyjna: w czym się przejawia; jak ją „zobaczyć”: sposób zarządzania, komunikowania się przełożonych, sposób ubierania, jasny/mętny system ocen, możliwość popełniania błędów i zgłaszania uwag do szefów/procesów w organizacji.
  3. Dlaczego dziś kultura jest ważna: ludzie chcą pracować w miejscu autentycznym, szczerym, takich chcą mieć dziś szefów. Wszystkie firmy, które stawiają na jasną komunikację z zespołem, na słuchanie jego opinii – zyskują.
  4. Kultura zaczyna dziś wypierać z listy top „dlaczego chcę zmienić pracę” inne czynniki. Wprawdzie nadal na pierwszym miejscu wciąż jest „wynagrodzenie”, ale coraz częściej pracownicy mówią: atmosfera, ciekawe projekty, wyzwania, więcej odpowiedzialności, ludzie – to wszystko buduje właśnie kulturę organizacyjną.
  5. Dane z badań własnych LMC Polska pokazują, że Polacy szukają w sieci informacji o pracodawcach przed wysłaniem CV. W pierwszej trójce najważniejszych źródeł dla szukających pracy Polaków znajdują się: opinie najbliższych oraz obecnych i byłych pracowników danej firmy. To potwierdza, że kultura organizacyjna się opłaca i że jest ważna.

 

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia: webinary.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.

FOCUS ON Business #2 - najnowsze wydanie magazynu już jest

Zapraszamy do lektury drugiego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na dobre otwarcie roku 2022 postanowiliśmy zwrócić uwagę na ważny temat, jakim jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Naszym tematem numeru jest właśnie CSR.

Pierwsze wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już dostępne!

Witajcie na stronach FOCUS ON Business - nowoczesnego czasopisma sektora usług dla biznesu (wcześniej: Outsourcing&More).