Dołącz do klubu

WEBINAR: Kultura organizacyjna - dlaczego jest taka ważna? 15 grudnia 2021

Udostępnij

Zapraszamy na ostatni webinar organizowany dla firm z Klubu Pro Progressio w roku 2021. Już 15 grudnia o godz. 10:00

 

Tym razem w centrum naszego zainteresowania będzie KULTURA ORGANIZACYJNA, a opowie o niej Rafał Glogier - Osiński z LMC Polska

Oto kilka tematów, które będą poruszone w trakcie webinaru:

  1. Każda firma ma kulturę organizacyjną: nawet jak mówi, że nie ma – to tym bardziej ma, tylko „jaką” – lepiej nie wiedzieć.
  2. Czym jest kultura organizacyjna: w czym się przejawia; jak ją „zobaczyć”: sposób zarządzania, komunikowania się przełożonych, sposób ubierania, jasny/mętny system ocen, możliwość popełniania błędów i zgłaszania uwag do szefów/procesów w organizacji.
  3. Dlaczego dziś kultura jest ważna: ludzie chcą pracować w miejscu autentycznym, szczerym, takich chcą mieć dziś szefów. Wszystkie firmy, które stawiają na jasną komunikację z zespołem, na słuchanie jego opinii – zyskują.
  4. Kultura zaczyna dziś wypierać z listy top „dlaczego chcę zmienić pracę” inne czynniki. Wprawdzie nadal na pierwszym miejscu wciąż jest „wynagrodzenie”, ale coraz częściej pracownicy mówią: atmosfera, ciekawe projekty, wyzwania, więcej odpowiedzialności, ludzie – to wszystko buduje właśnie kulturę organizacyjną.
  5. Dane z badań własnych LMC Polska pokazują, że Polacy szukają w sieci informacji o pracodawcach przed wysłaniem CV. W pierwszej trójce najważniejszych źródeł dla szukających pracy Polaków znajdują się: opinie najbliższych oraz obecnych i byłych pracowników danej firmy. To potwierdza, że kultura organizacyjna się opłaca i że jest ważna.

 

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie wydarzenia: webinary.proprogressio.pl/pl

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

The BSS Tour: Konferencja „Forum HR nad Brdą” już 29 września w Bydgoszczy!

29 września w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy odbędzie się konferencja „Forum HR nad Brdą”, która otwiera tegoroczny, jesienny cykl spotkań The BSS Tour organizowanych przez Pro Progressio.

FOCUS ON Business #5 - najnowsze wydanie magazynu

Bieżące wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już czwartym w roku 2022, i – jak zwykle – wybraliśmy dla Państwa szereg publikacji, wywiadów i artykułów, które obrazują to, czym żyje sektor usług biznesowych w Polsce i na świecie.

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.