Dołącz do klubu

Webinar: Nowe oblicze pracy zdalnej - 1 grudnia 2021

Udostępnij

Zapraszamy na webinar organizowany przez Pro Progressio i Kancelarię Prawną Chudzik i Wspólnicy. Już 1 grudnia, o godz. 10.00.

Podczas webinaru instytucja pracy zdalnej zostanie przedstawiona w wariancie porównawczym: według regulacji obowiązującej oraz planowanej nowelizacji kodeksu pracy, która wprowadzi pracę zdalną na stałe do polskiego porządku prawnego.

Omówione zostaną m.in. kwestie:

  • wprowadzenia pracy zdalnej i rezygnacji z tej formy wykonywania pracy
  • kontrolowania pracownika podczas pracy zdalnej w tym w zakresie czasu pracy
  • BHP w miejscu pracy zdalnej oraz obowiązków pracodawcy w razie wypadku przy pracy  
  • kosztów pracy zdalnej

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://eventory.cc/event/nowe-oblicze-pracy-zdalnej

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania FOCUS ON Business Polska (edycja marzec-kwiecień)

W bieżącym numerze przyglądamy się uważnie zagadnieniu cyberbezpieczeństwa i do rozmowy poświęconej m.in. konkretnym środkom i nawykom poprawiającym bezpieczeństwo w digitalowej sferze prywatnej i biznesowej zaprosiliśmy Damiana Wróblewskiego – eksperta w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa i założyciela firmy Security Masters. 

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business Polska w roku 2024 jest już dostępne

Zapraszamy do lektury styczniowo-lutowego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Edwardem Niebojem – Partnerem w Grant Thornton, a głównym poruszanym tematem jest KSeF, czyli Krajowy System e-Faktur. Rozmawiamy o tym, jak ze strategicznego punktu widzenia warto podejść do obligatoryjnego e-fakturowania i co najważniejszego warto wiedzieć o KSeF-ie.