Dołącz do klubu

Webinar: Nowe oblicze pracy zdalnej - 1 grudnia 2021

Udostępnij

Zapraszamy na webinar organizowany przez Pro Progressio i Kancelarię Prawną Chudzik i Wspólnicy. Już 1 grudnia, o godz. 10.00.

Podczas webinaru instytucja pracy zdalnej zostanie przedstawiona w wariancie porównawczym: według regulacji obowiązującej oraz planowanej nowelizacji kodeksu pracy, która wprowadzi pracę zdalną na stałe do polskiego porządku prawnego.

Omówione zostaną m.in. kwestie:

  • wprowadzenia pracy zdalnej i rezygnacji z tej formy wykonywania pracy
  • kontrolowania pracownika podczas pracy zdalnej w tym w zakresie czasu pracy
  • BHP w miejscu pracy zdalnej oraz obowiązków pracodawcy w razie wypadku przy pracy  
  • kosztów pracy zdalnej

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://eventory.cc/event/nowe-oblicze-pracy-zdalnej

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #6 - najnowsze wydanie magazynu

W bieżącym wydaniu FOCUS ON Business zadbaliśmy o różnorodność treści pochodzących zarówno z Polski, jak i ze świata. Szczególnie polecamy lekturę naszego wywiadu numeru, czyli rozmowy z Katarzyną Piotrowską, Dyrektor Zarządzającą Cpl w Polsce, która mówi o przemianach na rynku pracy związanych z pojawieniem się na nim pracowników z Pokolenia Z.

The BSS Tour: Konferencja „Forum HR nad Brdą” już 29 września w Bydgoszczy!

29 września w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy odbędzie się konferencja „Forum HR nad Brdą”, która otwiera tegoroczny, jesienny cykl spotkań The BSS Tour organizowanych przez Pro Progressio.

FOCUS ON Business #5 - najnowsze wydanie magazynu

Bieżące wydanie magazynu FOCUS ON Business jest już czwartym w roku 2022, i – jak zwykle – wybraliśmy dla Państwa szereg publikacji, wywiadów i artykułów, które obrazują to, czym żyje sektor usług biznesowych w Polsce i na świecie.