Dołącz do klubu

Webinar: Nowe oblicze pracy zdalnej - 1 grudnia 2021

Udostępnij

Zapraszamy na webinar organizowany przez Pro Progressio i Kancelarię Prawną Chudzik i Wspólnicy. Już 1 grudnia, o godz. 10.00.

Podczas webinaru instytucja pracy zdalnej zostanie przedstawiona w wariancie porównawczym: według regulacji obowiązującej oraz planowanej nowelizacji kodeksu pracy, która wprowadzi pracę zdalną na stałe do polskiego porządku prawnego.

Omówione zostaną m.in. kwestie:

  • wprowadzenia pracy zdalnej i rezygnacji z tej formy wykonywania pracy
  • kontrolowania pracownika podczas pracy zdalnej w tym w zakresie czasu pracy
  • BHP w miejscu pracy zdalnej oraz obowiązków pracodawcy w razie wypadku przy pracy  
  • kosztów pracy zdalnej

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://eventory.cc/event/nowe-oblicze-pracy-zdalnej

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #2(9) - najnowsze wydanie magazynu

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na stronach magazynu przybliżamy wiedzę, o tym jak sektor BSS wygląda nie tylko w znanych nam środowisku i kontekście gospodarczym, lecz także w innych częściach świata.

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.