Dołącz do klubu

Webinar: Nowe oblicze pracy zdalnej - 1 grudnia 2021

Udostępnij

Zapraszamy na webinar organizowany przez Pro Progressio i Kancelarię Prawną Chudzik i Wspólnicy. Już 1 grudnia, o godz. 10.00.

Podczas webinaru instytucja pracy zdalnej zostanie przedstawiona w wariancie porównawczym: według regulacji obowiązującej oraz planowanej nowelizacji kodeksu pracy, która wprowadzi pracę zdalną na stałe do polskiego porządku prawnego.

Omówione zostaną m.in. kwestie:

  • wprowadzenia pracy zdalnej i rezygnacji z tej formy wykonywania pracy
  • kontrolowania pracownika podczas pracy zdalnej w tym w zakresie czasu pracy
  • BHP w miejscu pracy zdalnej oraz obowiązków pracodawcy w razie wypadku przy pracy  
  • kosztów pracy zdalnej

Wydarzenie jest dedykowane tylko dla pracowników firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio. Akceptacja zgłoszeń na webinar odbywa się tylko na podstawie rejestracji z domen firmowych.

 

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduje się na stronie: https://eventory.cc/event/nowe-oblicze-pracy-zdalnej

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

FOCUS ON Business #3 - najnowsze wydanie magazynu!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business, zawierającego kilkadziesiąt artykułów i wywiadów z Polski i ze świata, skupionych wokół obszarów związanych z biznesem, inwestycjami i HR.

TRZY postulaty wspierające ukraińskich pracowników i ich rodziny

Od 24 lutego 2022 roku, cały świat żyje inwazją Rosji na Ukrainę. Nie ulega wątpliwości, że decyzja prezydenta Rosji o najechaniu niezależnego i niepodległego kraju, jakim jest Ukraina, była i jest zła. Była i jest nieakceptowalna w cywilizowanym świecie. Była i jest godna potępienia.

FOCUS ON Business #2 - najnowsze wydanie magazynu już jest

Zapraszamy do lektury drugiego wydania magazynu FOCUS ON Business. Na dobre otwarcie roku 2022 postanowiliśmy zwrócić uwagę na ważny temat, jakim jest społeczna odpowiedzialność biznesu. Naszym tematem numeru jest właśnie CSR.