Dołącz do klubu

Wiktor Doktór najważniejszą osobistością branży outsourcingowej

Udostępnij

Prezes Pro Progressio podczas dorocznej konferencji ABSL, tym razem zorganizowanej w Łodzi, został wyróżniony prestiżową nagrodą za najważniejszą osobowość branży outsourcingowej w mijającym roku. Wiktor Doktór został wyróżniony obok takich osobistości jak Jan Krzysztof Bielecki (Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów), Adam Woźniak (dziennikarz Gazety Rzeczpospolita), oraz Miasto Kraków.

Zarząd ABSL, nagradzając Wiktora Doktór w kategorii "Personality of the year in the sector", uzasadnił swoją decyzję podsumowaniem wieloletnich działań Prezesa Pro Progressio, mających na celu zbudowanie platformy współpracy dla firm i organizacji outsourcingowych, know-how oraz wzrost świadomości znaczenia branży dla rozwoju Polski.

ABSL, co roku wyróżnia osoby i instytucje mające największy wpływ na rozwój sektora outsourcingu w Polsce.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pierwsze wydanie FOCUS ON Business w roku 2023 już jest! Magazyn dostępny także w sieci salonów Empik!

Zapraszamy do lektury pierwszego w roku 2023 wydania FOCUS ON Business, w którym zebraliśmy szereg publikacji i wywiadów z obszarów biznesu, inwestycji i HR. Miło jest nam przekazać, że magazyn FOCUS ON Business w wersji papierowej od teraz dostępny jest także w salonach Empik w całej Polsce.

Aleksander Znosko-Czarnecki Ambasadorem Akademickim Pro Progressio

W roku 2023 do współpracy zaprasza zarówno szkoły wyższe, jak i organizacje studenckie. Do tego celu w Pro Progressio została utworzona rola Ambasadora Akademickiego. Pierwszym Ambasadorem Akademickim Pro Progressio został Aleksander Znosko-Czarnecki

Ruszyła 10. edycja konkursu Outsourcing Stars!

Wystartowały zgłoszenia do organizowanego przez Pro Progressio konkursu Outsourcing Stars 2023, nagradzającego najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy i organizacje sektora nowoczesnych usług dla biznesu, a także miasta wspierające rozwój tego sektora. Jest to jedyny tego typu, niekomercyjny konkurs branży BSS w Polsce.