Dołącz do klubu

Wiktor Doktór najważniejszą osobistością branży outsourcingowej

Udostępnij

Prezes Pro Progressio podczas dorocznej konferencji ABSL, tym razem zorganizowanej w Łodzi, został wyróżniony prestiżową nagrodą za najważniejszą osobowość branży outsourcingowej w mijającym roku. Wiktor Doktór został wyróżniony obok takich osobistości jak Jan Krzysztof Bielecki (Przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezesie Rady Ministrów), Adam Woźniak (dziennikarz Gazety Rzeczpospolita), oraz Miasto Kraków.

Zarząd ABSL, nagradzając Wiktora Doktór w kategorii "Personality of the year in the sector", uzasadnił swoją decyzję podsumowaniem wieloletnich działań Prezesa Pro Progressio, mających na celu zbudowanie platformy współpracy dla firm i organizacji outsourcingowych, know-how oraz wzrost świadomości znaczenia branży dla rozwoju Polski.

ABSL, co roku wyróżnia osoby i instytucje mające największy wpływ na rozwój sektora outsourcingu w Polsce.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.