Dołącz do klubu

Witamy Technitel

Udostępnij

Technitel Polska SA działa w sektorze teleinformatycznym, specjalizuje się w projektowaniu, budowie i utrzymaniu sieci teleinformatycznych. Spółka działa na terenie całego kraju, w szczególności w województwie łódzkim, lubelskim, podkarpackim ale również w wielkopolskim, dolnośląskim, opolskim, śląskim, małopolskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim oraz mazowieckim.

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy, wraz ze wzrostem aktywów firmy, z roku na rok Technitel poszerza przedmiot działalności Spółki. Poza usługami telekomunikacyjnymi w portfolio usług Technitel jest też Zarządzanie Nieruchomościami.

Serdecznie witamy Technitel w gronie podmiotów współpracujących z Pro Progressio.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.