Dołącz do klubu

Wydanie maj-czerwiec magazynu FOCUS ON Business

Udostępnij

W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika FOCUS ON Business oddajemy do Państwa dyspozycji aż 118 stron ciekawych artykułów, wywiadów i innych treści poświęconych obszarom biznesu, prawa, inwestycji i HR.

 

W sekcji prawnej poruszamy tematy dyrektyw work-life balance i transparency oraz rejestracji znaków towarowych, które stanowią o przewadze firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Z zagadnień dotyczących sektora centrów usług wspólnych wybraliśmy również ciekawe tematy, jakimi są: zarządzanie zmianą – wątek ten przybliża Łukasz Kozicki, IT Director z Elekta Business Services, oraz automatyzacja sprzyjająca rozwojowi struktur SSC – o tym opowiada Paweł Płocki z TRUMPF Shared Services. 

 

Mark Angus z GBS.World opisuje z kolei korzyści płynące z GigCX, czyli zyskującego coraz większą popularność sposobu pozyskiwania pracowników sektora obsługi klienta na żądanie.

 

Tak dobrzy, że nie można ich zignorować. Jak być wyjątkowym na rynku? – to temat prelekcji Grega Albrechta podczas 7. edycji The BSS Forum, które miało miejsce w Warszawie w kwietniu 2023 r. Greg podzielił się swoimi spostrzeżeniami i radami również na naszych stronach w ramach głównego wywiadu numeru. Zawierają one moc wartościowych uwag i wskazówek dla managerów wyższego szczebla.

 

W sekcji HR Państwa szczególnej uwadze polecamy rozmowę z Barry’m Winkless’em z Cpl Group, w której przybliża nam elementy holistycznego podejścia, na którym powinno być oparte przywództwo.

 

Zapraszamy do lektury całego numeru, w którym – jak zawsze – nie brakuje treści biznesowych z Polski i ze świata.

 

>>> Wydanie w wersji polskiej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-10-maj-czerwiec-2023/128035cf3

>>> Wydanie w wersji angielskiej: https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-10-maj-czerwiec-2023/1298f16410

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.