Dołącz do klubu

Wydanie maj-czerwiec magazynu FOCUS ON Business

Udostępnij

W najnowszym wydaniu dwumiesięcznika FOCUS ON Business oddajemy do Państwa dyspozycji aż 118 stron ciekawych artykułów, wywiadów i innych treści poświęconych obszarom biznesu, prawa, inwestycji i HR.

 

W sekcji prawnej poruszamy tematy dyrektyw work-life balance i transparency oraz rejestracji znaków towarowych, które stanowią o przewadze firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Z zagadnień dotyczących sektora centrów usług wspólnych wybraliśmy również ciekawe tematy, jakimi są: zarządzanie zmianą – wątek ten przybliża Łukasz Kozicki, IT Director z Elekta Business Services, oraz automatyzacja sprzyjająca rozwojowi struktur SSC – o tym opowiada Paweł Płocki z TRUMPF Shared Services. 

 

Mark Angus z GBS.World opisuje z kolei korzyści płynące z GigCX, czyli zyskującego coraz większą popularność sposobu pozyskiwania pracowników sektora obsługi klienta na żądanie.

 

Tak dobrzy, że nie można ich zignorować. Jak być wyjątkowym na rynku? – to temat prelekcji Grega Albrechta podczas 7. edycji The BSS Forum, które miało miejsce w Warszawie w kwietniu 2023 r. Greg podzielił się swoimi spostrzeżeniami i radami również na naszych stronach w ramach głównego wywiadu numeru. Zawierają one moc wartościowych uwag i wskazówek dla managerów wyższego szczebla.

 

W sekcji HR Państwa szczególnej uwadze polecamy rozmowę z Barry’m Winkless’em z Cpl Group, w której przybliża nam elementy holistycznego podejścia, na którym powinno być oparte przywództwo.

 

Zapraszamy do lektury całego numeru, w którym – jak zawsze – nie brakuje treści biznesowych z Polski i ze świata.

 

>>> Wydanie w wersji polskiej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-10-maj-czerwiec-2023/128035cf3

>>> Wydanie w wersji angielskiej: https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-10-maj-czerwiec-2023/1298f16410

 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Przemysław Sławiński - nowy Ambasador Pro Progressio w Łodzi

Celem programu ambasadorskiego „White Tigers" Pro Progressio jest wsparcie rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce oraz promowanie dobrych praktyk biznesowych i wysokiej etyki zawodowej. Przemysław Sławiński pełni funkcję dyrektora operacyjnego pionu usług w Infosys Poland.

Andon Simeonov Ambasadorem Pro Progressio w Bułgarii

Ambasadorowie Pro Progressio – Białe Tygrysy to osoby zaangażowane we współpracę z organizacją od wielu lat, z którymi Pro Progressio poprzez wymianę doświadczeń może wspólnie realnie wpływać na rozwój sektora BSS w Polsce i promować nasz kraj na międzynarodowej arenie nowoczesnych usług dla biznesu.

Raport Roczny Pro Progressio 2022

Jak co roku, organizacja Pro Progressio opublikowała Raport Roczny, w którym autorzy opracowania dzielą się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentują listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.