Dołącz do klubu

Wykłady na Uniwersytecie Warszawskim

Udostępnij

W dniu 21 listopada na Wydziale Dziennikarstwa Fundacja Pro Progressio prowadziła wykłady poświęcone branży outsourcingowej oraz mediom i komunikacji dotyczącej sektora nowoczesnych usług dla biznesu.

Prezentacja miała na celu przybliżenie studentom tematyki outsourcingu, obecności tej branży w polskiej gospodarce oraz na przykładzie OutsourcingPortal i Magazynu Outsourcing&More zaprezentowanie w jaki sposób funkcjonują miedia branżowe.

W ciągu 90 minut studenci zapoznali się z szerokim zastosowaniem outsourcingu, poznali różnice między zleceniem, a outsourcingiem a także podjęli dyskusję o bezpieczeństwie świadczenia usług w oparciu o dostawców zewnętrznych.

Kolejne spotkanie za dwa tygodnie!

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.