Dołącz do klubu

Wykłady w Radomiu

Udostępnij

15 czerwca na Uniwersytecie Techniczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, w ramach Akademii PwC, odbyły się zajęcia, które poza wiedzą teoretyczną obejmowały wykłady i prezentacje prowadzone przez Wiktora Dokór - Prezesa Fundacji Pro Progressio, Annę Wójt - Consulting Managera z PwC oraz Łukasza Fijałkowskiego – Dyrektora Client Training Academy z PwC.

Ekspert Pro Progressio w swoim wykładzie postawił nacisk na trzy obszary. Pierwszym z nich było zaprezentowanie rozwoju sektora BPO/SSC i innych form outsourcingu w Polsce na przestrzeni lat 1990 do czasów obecnych. Prezes Pro Progressio zaprezentował także studentom ewolucję rozwoju firmy BPO na przykładzie irlandzkiego centrum operacyjnego SouthWestern BPO. Studenci mieli okazję poznać kryteria wyboru lokalizacji, rozwoju i ewolucji usług, kończąc na rozwoju kompetencji i migracji centrum operacyjnego do nowej siedziby i współpracy między centrami ulokowanymi w kilku różnych krajach. Końcową część swojego wystąpienia Wiktor Doktór poświęcił zaprezentowaniu możliwości rozwoju w strukturach BPO/SSC, podkreślając elastyczność zmian poziomych, pionowych, migracji międzyzespołowej i międzyoddziałowej, multikulturowość i multilokacyjność kadr.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.