Dołącz do klubu

Wykłady w Radomiu

Udostępnij

15 czerwca na Uniwersytecie Techniczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, w ramach Akademii PwC, odbyły się zajęcia, które poza wiedzą teoretyczną obejmowały wykłady i prezentacje prowadzone przez Wiktora Dokór - Prezesa Fundacji Pro Progressio, Annę Wójt - Consulting Managera z PwC oraz Łukasza Fijałkowskiego – Dyrektora Client Training Academy z PwC.

Ekspert Pro Progressio w swoim wykładzie postawił nacisk na trzy obszary. Pierwszym z nich było zaprezentowanie rozwoju sektora BPO/SSC i innych form outsourcingu w Polsce na przestrzeni lat 1990 do czasów obecnych. Prezes Pro Progressio zaprezentował także studentom ewolucję rozwoju firmy BPO na przykładzie irlandzkiego centrum operacyjnego SouthWestern BPO. Studenci mieli okazję poznać kryteria wyboru lokalizacji, rozwoju i ewolucji usług, kończąc na rozwoju kompetencji i migracji centrum operacyjnego do nowej siedziby i współpracy między centrami ulokowanymi w kilku różnych krajach. Końcową część swojego wystąpienia Wiktor Doktór poświęcił zaprezentowaniu możliwości rozwoju w strukturach BPO/SSC, podkreślając elastyczność zmian poziomych, pionowych, migracji międzyzespołowej i międzyoddziałowej, multikulturowość i multilokacyjność kadr.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

BLACK FRIDAY w Pro Progressio

Redakcja magazynu FOCUS ON Business przygotowała specjalną ofertę na Czarny Piątek. Rabaty do -80%. Oferta ważna tylko w dniu 25.11.2022.

Nowy raport: FOCUS ON Łódź 2022

Łódź to miasto o ogromnym potencjalne dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu, który jest obecny w tym ośrodku od blisko dwóch dekad, z rosnącą dynamiką rozwoju w każdym roku.

FOCUS ON Business #7 - najnowsze wydanie magazynu

Praca zdalna i hybrydowa, do której przyzwyczaiła nas pandemia, to temat głównego wywiadu numeru – zachęcamy do lektury rozmowy z Nadią Harris, założycielką zdalnej szkoły Remote School.