Dołącz do klubu

Wykłady w Radomiu

Udostępnij

15 czerwca na Uniwersytecie Techniczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, w ramach Akademii PwC, odbyły się zajęcia, które poza wiedzą teoretyczną obejmowały wykłady i prezentacje prowadzone przez Wiktora Dokór - Prezesa Fundacji Pro Progressio, Annę Wójt - Consulting Managera z PwC oraz Łukasza Fijałkowskiego – Dyrektora Client Training Academy z PwC.

Ekspert Pro Progressio w swoim wykładzie postawił nacisk na trzy obszary. Pierwszym z nich było zaprezentowanie rozwoju sektora BPO/SSC i innych form outsourcingu w Polsce na przestrzeni lat 1990 do czasów obecnych. Prezes Pro Progressio zaprezentował także studentom ewolucję rozwoju firmy BPO na przykładzie irlandzkiego centrum operacyjnego SouthWestern BPO. Studenci mieli okazję poznać kryteria wyboru lokalizacji, rozwoju i ewolucji usług, kończąc na rozwoju kompetencji i migracji centrum operacyjnego do nowej siedziby i współpracy między centrami ulokowanymi w kilku różnych krajach. Końcową część swojego wystąpienia Wiktor Doktór poświęcił zaprezentowaniu możliwości rozwoju w strukturach BPO/SSC, podkreślając elastyczność zmian poziomych, pionowych, migracji międzyzespołowej i międzyoddziałowej, multikulturowość i multilokacyjność kadr.

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

Talks&Drinks z przyjaciółmi w Krakowie

21 listopada 2023 w Krakowskim biurze Loftmill Fabryczna Office Park odbyło się już czwarte spotkanie z cyklu Talks&Drinks.

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji.