Dołącz do klubu

Zaczynamy "Outsourcing Business Networking"

Udostępnij

Czy outsourcing jest dobry na wszystko? Czy łatwo jest wybrać dostawcę usług outsourcingowych? Kiedy podjąć decyzję o outsourcingu? Jak rozpoznać dobrego partnera biznesowego? - To tylko przykładowe pytania jakie zadaje sobie niejeden menedżer zastanawiający się nad optymalizacją procesów, kosztów, czy też zasobów ludzkich.

Można chodzić na szkolenia, można korzystać z usług firm consultingowych, ale można też wziąć udział w spotkaniu, gdzie zarówno dostawcy usług outsourcingowych jak i ich klienci mogą swobodnie porozmawiać i pogłębić swoją wiedzę outsourcingową.

Okres jesienny sprzyja rozmowom i wieczornym spotkaniom i tym samym rozpoczynamy cykl "Outsourcing Business Networking". Pierwsze spotkanie już w najbliższy czwartek (21 listopada 2013) o godzinie 18:00 w Pure Sky Club w Warszawie. Spotkanie realizujemy wspólnie z SourceOne Advisory, a tematem przewodnim jest "Jak wybrać żonę?" - czyli podanie zasad wyboru partnera outsourcingowego w sposób łatwy, prosty i przyjemny. Zapraszamy!

Aby wziąć udział konieczna jest rejestracja i potwierdzenie od organizatora - KLIKNIJ TUTAJ

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Lipcowo-sierpniowe wydanie FOCUS ON Business już jest. Szukajcie nas w Empik, Relay i Inmedio!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że magazyn FOCUS ON Business powiększa swoją sieć dystrybucji i począwszy od bieżącego, lipcowo-sierpniowego wydania można znaleźć nas nie tylko w sieci Empik, ale także na półkach salonów Inmedio i Relay. W nowych punktach postawiliśmy głównie na salony prasowe na polskich lotniskach i dworcach, czyli na miejsca, w których przebywa wielu reprezentantów świata biznesu.

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Talks&Drinks with Friends w Warszawie

6 czerwca 2024 roku w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Talks&Drinks, zorganizowane przez Pro Progressio. Wydarzenie miało miejsce w nowoczesnych przestrzeniach biura Loftmill w budynku Lixa C na warszawskiej Woli. Udział w spotkaniu wzięło ponad 70 osób, w tym członkowie Klubu Pro Progressio oraz zaproszone przez nich firmy.