Dołącz do klubu

Zagrożenie epidemiczne i praca Pro Progressio

Udostępnij

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne w Polsce, cały Zespół Pro Progressio pracuje zdalnie. Nasze biuro jest zamknięte do odwołania, a wszelkie prace redakcji OutsourcingPortal, Outsourcing&More, obsługa Klubu Pro Progressio oraz nasze prace badawcze i analityczne są wykonywane zdalnie. 

Ponowne pełne uruchomienie biura Pro Progressio jest uzależnione od rozwoju stanu epidemicznego w Polsce. 

Dziękujemy za wyrozumiałość. Jesteśmy dla Państwa dostępni pod naszymi numerami telefonicznymi oraz adresami email. 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Trójmieście

21 maja 2024 roku w biurach Chilliflex Ferrum w Gdańsku odbyło się kolejne nasze spotkanie z cyklu Talks&Drinks. Wydarzenie zgromadziło blisko 50 uczestników, w tym członków Klubu Pro Progressio, co świadczy o rosnącym zainteresowaniu branżą nowoczesnych usług dla biznesu oraz chęci wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Partnerami organizowanego przez Pro Progressio wydarzenia byli Invest in Pomerania, Chilliflex oraz Vastint.

Raport Roczny Pro Progressio 2023

Na rynku pojawił się najnowszy Raport Roczny Pro Progressio 2023, w którym, podobnie jak w poprzednich edycjach corocznej publikacji, dzielimy się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentujemy listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.

Edycja 2024 Talks&Drinks wystartowała w Katowicach

Spotkania Talks&Drinks w rozszerzonej formule „z przyjaciółmi” mają za zadanie tworzyć doskonałe warunki do networkingu biznesowego społeczności Klubu Pro Progressio oraz innych organizacji współpracujących z członkami Klubu.