Dołącz do klubu

Zagrożenie epidemiczne i praca Pro Progressio

Udostępnij

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne w Polsce, cały Zespół Pro Progressio pracuje zdalnie. Nasze biuro jest zamknięte do odwołania, a wszelkie prace redakcji OutsourcingPortal, Outsourcing&More, obsługa Klubu Pro Progressio oraz nasze prace badawcze i analityczne są wykonywane zdalnie. 

Ponowne pełne uruchomienie biura Pro Progressio jest uzależnione od rozwoju stanu epidemicznego w Polsce. 

Dziękujemy za wyrozumiałość. Jesteśmy dla Państwa dostępni pod naszymi numerami telefonicznymi oraz adresami email. 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Pro Progressio publikuje „H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS”

Publikacja pod nazwą H1/2022 Przegląd Biur Dla Centrów Operacyjnych BSS / Office Review For BSS Operation Centres obejmuje prezentacje najważniejszych informacji dotyczących kilkudziesięciu obiektów biurowych wzbogacone o wizualizacje przestrzeni biurowych realizowane przez biura architektoniczne i firmy fit-out współpracujące z Pro Progressio.

Patrycja Zajko dołącza do Pro Progressio

Do zespołu Pro Progressio dołączyła Patrycja Zajko. Na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi Klienta będzie wspierać działania związane z budowaniem i utrzymaniem relacji z Klubowiczami.

The BSS Tour: Konferencja „Forum HR nad Brdą” już 29 września w Bydgoszczy!

29 września w hotelu Holiday Inn w Bydgoszczy odbędzie się konferencja „Forum HR nad Brdą”, która otwiera tegoroczny, jesienny cykl spotkań The BSS Tour organizowanych przez Pro Progressio.