Dołącz do klubu

Zagrożenie epidemiczne i praca Pro Progressio

Udostępnij

Szanowni Państwo,

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne w Polsce, cały Zespół Pro Progressio pracuje zdalnie. Nasze biuro jest zamknięte do odwołania, a wszelkie prace redakcji OutsourcingPortal, Outsourcing&More, obsługa Klubu Pro Progressio oraz nasze prace badawcze i analityczne są wykonywane zdalnie. 

Ponowne pełne uruchomienie biura Pro Progressio jest uzależnione od rozwoju stanu epidemicznego w Polsce. 

Dziękujemy za wyrozumiałość. Jesteśmy dla Państwa dostępni pod naszymi numerami telefonicznymi oraz adresami email. 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Przemysław Sławiński - nowy Ambasador Pro Progressio w Łodzi

Celem programu ambasadorskiego „White Tigers" Pro Progressio jest wsparcie rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce oraz promowanie dobrych praktyk biznesowych i wysokiej etyki zawodowej. Przemysław Sławiński pełni funkcję dyrektora operacyjnego pionu usług w Infosys Poland.

Andon Simeonov Ambasadorem Pro Progressio w Bułgarii

Ambasadorowie Pro Progressio – Białe Tygrysy to osoby zaangażowane we współpracę z organizacją od wielu lat, z którymi Pro Progressio poprzez wymianę doświadczeń może wspólnie realnie wpływać na rozwój sektora BSS w Polsce i promować nasz kraj na międzynarodowej arenie nowoczesnych usług dla biznesu.

Raport Roczny Pro Progressio 2022

Jak co roku, organizacja Pro Progressio opublikowała Raport Roczny, w którym autorzy opracowania dzielą się subiektywnymi spostrzeżeniami dotyczącymi rozwoju sektora nowoczesnych usług dla biznesu, jak również prezentują listę osób i firm, które znacząco wpływają na rozwój sektora BSS w Polsce, a także poza granicami naszego kraju.