Dołącz do klubu

Zapraszamy do lektury lipcowo-sierpniowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Udostępnij

W lipcowo-sierpniowym wydaniu magazynu FOCUS ON Business Polska zebraliśmy dla Państwa szereg publikacji na tematy, o których z jednej strony w ostatnim czasie było dość głośno, a z drugiej – dotyczące aktualnie dopiero zdobywających popularność w świecie biznesu innowacyjnych rozwiązań. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Łukaszem Maciakiem, który rewolucjonizuje branżę żywieniową poprzez innowacyjny projekt oparty na R&D. Założyciel Bioponic Farm opowiada nam o nowatorskiej technologii uprawy akwaponicznej, która umożliwia zrównoważoną produkcję zdrowej żywności przez cały rok, bez użycia gleby i środków chemicznych. Warto tu zaznaczyć, że jest to polska myśl technologiczna!

 

W sekcji prawnej FOCUS ON Business Polska Baker McKenzie porusza ważny temat dotyczący mieszkań na wynajem, czyli coraz silniej zaznaczającego swoją obecność sektora PRS, zaś eksperci z Chudzik i Wspólnicy opisują nową instytucję w Kodeksie pracy, jaką jest elastyczna organizacja pracy.

 

W naszej stałej międzynarodowej sekcji, do której materiał przygotowuje GBS.World, tym razem prezentujemy zagadnienie personalizacji opartej na sztucznej inteligencji. Temat ten dotyczy przyszłości usprawnień w obszarze Customer Experience, powszechnie określanym jako CX. Zachęcamy także do przeczytania wywiadu, którego udzielił nam Konstantin Vasyuk, dyrektor wykonawczy IT Ukraine Association, w którym mówi o tym, w jaki sposób ukraiński sektor IT nie tylko radzi sobie z trudnościami wywołanymi przez wojnę, ale także zdobywa międzynarodowe uznanie i kontynuuje rozwój poza granicami kraju.

 

W sekcji HR natomiast  polecamy Państwu szczególnie artykuł, w którym przyglądamy się perspektywie zastąpienia ludzi przez sztuczną inteligencję w branży rekrutacyjnej.

 

Zapraszamy do lektury FOCUS ON Business Polska zarówno w pracy, jak i podczas zasłużonego urlopu!

 

>>> Wydanie w wersji polskiej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-11-lipiec-sierpien-2023/1296057e4 

>>> Wydanie w wersji angielskiej: https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-11-july-august-2023/130605cc4 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Talks&Drinks w Łodzi

21 września 2023 roku odbyło się drugie spotkanie z cyklu Talks&Drinks, gdzie tym razem członkowie Klubu Pro Progressio spotkali się w przestrzeniach biurowych Loftmill w Łodzi.

Nowy raport Pro Progressio: FOCUS ON Katowice 2023

Raport  FOCUS ON Katowice 2023 zawiera przegląd danych z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Katowicach i Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej.

Najnowsze wydanie magazynu FOCUS ON Business Polska (edycja wrzesień-październik) jest już dostępne

Zapraszamy do lektury wrześniowo-październikowej edycji magazynu FOCUS ON Business Polska. Na wczesnojesienne tygodnie zebraliśmy dla Państwa mnóstwo ciekawych artykułów i wywiadów ze świata usług dla biznesu. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Grzegorzem Baranem – szefem Transcom w Polsce.