Dołącz do klubu

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

Udostępnij

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce szóste, a zarazem ostatnie w roku 2023 wydanie magazynu FOCUS ON Business Polska. Cały rok, a zwłaszcza ostatnie miesiące, to bardzo dynamiczny czas dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. 

 

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji. Ekspert wyjaśnia w nim m.in. dlaczego centra SSC/GBS powinny być szczególnie zainteresowane wdrożeniem rozwiązań spod znaku najnowocześniejszych technologii i jak sztuczna inteligencja może przekształcić sposób pracy w tych organizacjach.

 

Jako że AI wkracza odważnie we wszelkie aspekty rzeczywistości biznesowej, zagadnienie roli sztucznej inteligencji w kształtowaniu globalnego sektora BPO poruszyliśmy także w rozmowie z Simonem Krissem, pochodzącym z Australii futurologiem i ekspertem branży CX.

 

Zapraszamy również do lektury tekstów poruszających obszary walki o talenty, różnorodności i równości w miejscu pracy oraz o pozyskiwaniu kadr o odpowiednich kompetencjach, dostosowanych do aktualnych potrzeb firm. Sekcję prawną w bieżącym wydaniu zdominował natomiast obszar ostatnich zmian w Kodeksie spółek handlowych i ich konsekwencji dla przedsiębiorców.

 

Z każdym rokiem w FOCUS ON Business Polska wprowadzamy nowe sekcje tematyczne. Od dziś na stałe dodajemy sekcję dedykowaną nowinkom technologicznym, a na początek przyglądamy się rozwiązaniom wspomagającym wideokonferencje.

 

Życzymy miłej lektury! 

>>> Wydanie w wersji polskiej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-13-listopad-grudzien-2023/131234ac13 

>>> Wydanie w wersji angielskiej:  https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-13-november-december-2023/1325fc1513 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Konferencja The BSS Tour w Katowicach: ludzie fundamentem rozwoju GBS/SSC

Zorganizowana przez Pro Progressio w dniach 27-28 listopada 2023 r. konferencja The BSS Tour w Katowicach, zgromadziła ponad 100 uczestników, a jej tematem przewodnim byli ludzie jako fundament biznesu GBS/SSC.

The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 – najbardziej merytoryczne wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce

Międzynarodowa konferencja The BSS Tour Łódź: Trendy BPO i SSC 2024 zorganizowana przez Pro Progressio, zakończyła się sukcesem, przyciągając blisko 200 uczestników z Polski, Węgier, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Nowy raport Pro Progressio: FOCUS ON Katowice 2023

Raport  FOCUS ON Katowice 2023 zawiera przegląd danych z zakresu gospodarki, rynku nieruchomości, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Katowicach i Metropolii Górnośląsko-Zagłębiowskiej.