Dołącz do klubu

Zapraszamy do lektury listopadowo-grudniowego wydania FOCUS ON Business Polska

Udostępnij

Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce szóste, a zarazem ostatnie w roku 2023 wydanie magazynu FOCUS ON Business Polska. Cały rok, a zwłaszcza ostatnie miesiące, to bardzo dynamiczny czas dla sektora nowoczesnych usług dla biznesu. 

 

„Synergia współdziałania człowieka z maszyną – wizja pracy przyszłości w organizacjach SSC/GBS” – to temat głównego wywiadu numeru, którym jest rozmowa z Pawłem Płockim – szefem Centrum Usług firmy TRUMPF, a zarazem ekspertem i aktywnym obserwatorem rozwoju sztucznej inteligencji. Ekspert wyjaśnia w nim m.in. dlaczego centra SSC/GBS powinny być szczególnie zainteresowane wdrożeniem rozwiązań spod znaku najnowocześniejszych technologii i jak sztuczna inteligencja może przekształcić sposób pracy w tych organizacjach.

 

Jako że AI wkracza odważnie we wszelkie aspekty rzeczywistości biznesowej, zagadnienie roli sztucznej inteligencji w kształtowaniu globalnego sektora BPO poruszyliśmy także w rozmowie z Simonem Krissem, pochodzącym z Australii futurologiem i ekspertem branży CX.

 

Zapraszamy również do lektury tekstów poruszających obszary walki o talenty, różnorodności i równości w miejscu pracy oraz o pozyskiwaniu kadr o odpowiednich kompetencjach, dostosowanych do aktualnych potrzeb firm. Sekcję prawną w bieżącym wydaniu zdominował natomiast obszar ostatnich zmian w Kodeksie spółek handlowych i ich konsekwencji dla przedsiębiorców.

 

Z każdym rokiem w FOCUS ON Business Polska wprowadzamy nowe sekcje tematyczne. Od dziś na stałe dodajemy sekcję dedykowaną nowinkom technologicznym, a na początek przyglądamy się rozwiązaniom wspomagającym wideokonferencje.

 

Życzymy miłej lektury! 

>>> Wydanie w wersji polskiej: https://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-13-listopad-grudzien-2023/131234ac13 

>>> Wydanie w wersji angielskiej:  https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-13-november-december-2023/1325fc1513 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.

Rozmowy o atrakcyjności biznesowej Kielc

5 marca w warszawskiej restauracji NINE’s odbyło się zorganizowane przez Pro Progressio śniadanie biznesowe, które zgromadziło przedstawicieli władz Miasta Kielce, agencji doradczych i firm consultingowych. Spotkanie poświęcone było omówieniu atrakcyjności biznesowej miasta i regionu Kielc, w tym ogromnego potencjału, jaki ośrodek ten oferuje m.in. w kontekście zasobów ludzkich i rozwoju rynku nieruchomości.

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania FOCUS ON Business Polska (edycja marzec-kwiecień)

W bieżącym numerze przyglądamy się uważnie zagadnieniu cyberbezpieczeństwa i do rozmowy poświęconej m.in. konkretnym środkom i nawykom poprawiającym bezpieczeństwo w digitalowej sferze prywatnej i biznesowej zaprosiliśmy Damiana Wróblewskiego – eksperta w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa i założyciela firmy Security Masters.