Dołącz do klubu

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania FOCUS ON Business Polska (edycja marzec-kwiecień)

Udostępnij

Zapraszamy do lektury marcowo-kwietniowego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. W bieżącym numerze przyglądamy się uważnie zagadnieniu cyberbezpieczeństwa i do rozmowy poświęconej m.in. konkretnym środkom i nawykom poprawiającym bezpieczeństwo w digitalowej sferze prywatnej i biznesowej zaprosiliśmy Damiana Wróblewskiego – eksperta w zakresie cyfrowego bezpieczeństwa i założyciela firmy Security Masters

 

Warto w tym miejscu wspomnieć, że media FOCUS ON Business są także patronem konferencji poświęconej cyberbezpieczeństwu, odbywającej się 20 marca 2024 r. w Bydgoszczy.

 

FOCUS ON Business Polska kontynuujemy biznesową podróż po świecie i tym razem zawitaliśmy do Uzbekistanu – kraju zyskującego coraz większe zainteresowanie ze strony zagranicznych inwestorów, w którym w dynamicznym tempie rozwija się ekosystem firm IT i BPO. Wywiadu udzielił nam Minister Technologii Cyfrowych Uzbekistanu – Szerzod Szermatow.

 

Na naszych stronach regularnie nawiązujemy do zagadnień związanych ze sztuczną inteligencją. Tym razem eksperci z firmy Trusted Software Services przybliżają nam obszar wpływu AI na świat MedTech, czyli połączenie technologii z medycyną.

 

O to, czy nowoczesne technologie mogą okazać się panaceum na obecne bolączki centrów SSC/GBS pytamy także w rozmowie ze Sławomirem Kubitem, Head of Digital Transformation Department w Arc Consulting.

 

W sekcji prawnej wszystkim, których dotyczy temat zmiany miejsca pracy polecamy artykuł dr Iwony Więckiewicz-Szabłowskiej z kancelarii Chudzik i Wspólnicy, w którym przybliżamy wymogi obowiązujące pracodawców w zakresie wystawiania świadectw pracy.

 

To tylko wybrane zagadnienia z marcowego wydania FOCUS ON Business Polska. Zachęcamy do lektury całego magazynu, bogatego m.in. w ciekawe artykuły z zakresu biznesu, inwestycji, HR, i technologii. 

 

>>> FOCUS ON Business Polskahttps://focusonbusiness.eu/pl/magazyn/focus-on-business-15-marzec-kwiecien-2024/1335a64615 

 

>>> FOCUS ON Business (EN)https://focusonbusiness.eu/en/magazine/focus-on-business-15-march-april-2024/134df7c915 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

O cyberbezpieczeństwie w biznesie od A do Z w Bydgoszczy

12 czerwca 2024 roku w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy odbyła się konferencja „Cyberbezpieczeństwo w biznesie od A do Z", zorganizowana przez Pro Progressio we współpracy z Miastem Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wydarzenie zgromadziło blisko 100 uczestników z całej Polski, w tym specjalistów z branży IT, przedstawicieli firm oraz instytucji sektora publicznego.

Zapraszamy do lektury majowo-czerwcowego magazynu FOCUS ON Business Polska!

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania magazynu FOCUS ON Business Polska. Naszym wywiadem numeru jest rozmowa z Wojciechem  Herrą – ekspertem w zakresie m.in. mentoringu sportowego, który podzielił się swoimi spostrzeżeniami w aspekcie przenoszenia najlepszych praktyk ze sportu do biznesu, ale również i z biznesu do sportu.

Rozmowy o atrakcyjności biznesowej Kielc

5 marca w warszawskiej restauracji NINE’s odbyło się zorganizowane przez Pro Progressio śniadanie biznesowe, które zgromadziło przedstawicieli władz Miasta Kielce, agencji doradczych i firm consultingowych. Spotkanie poświęcone było omówieniu atrakcyjności biznesowej miasta i regionu Kielc, w tym ogromnego potencjału, jaki ośrodek ten oferuje m.in. w kontekście zasobów ludzkich i rozwoju rynku nieruchomości.