Dołącz do klubu

AKTUALNOŚCI

NEWS

Webinar "Trendy w Employer Brandingu. Co wybrać, a co odrzucić?"

Już 7 kwietnia zapraszamy na kolejny webinar.

Raport Roczny 2020

Sięgnijcie po najnowszy Raport Raport Pro Progressio.

Ekskluzywne webinary tylko dla Członków Klubu Pro Progressio

Webinar poświęcony technikom, sposobom i postępowaniom jakie towarzyszą procesom sprzedaży w dobie pandemii, izolacji społecznej i pracy zdalnej. Czy praca w domu oznacza brak możliwości sprzedaży? W jaki sposób podchodzić do procesu sprzedażowego? Jak rozmawiać z klientem po drugiej stronie telefonu lub ekranu komputera? Te i inne pytania zostaną omówione podczas webinaru dedykowanego dla Członków Klubu Pro Progressio.

The BSS Tour International - międzynarodowa konferencja pod nazwą 2021 Game Changers

The BSS Tour International: 2021 Game Changers - pierwsze wydarzenie BSS Tour w 2021 roku Pro Progressio postanowiło zorganizować na skalę międzynarodową. "2021 Game Changers", bo taki jest temat przewodni wydarzenia, połączy prelegentów i uczestników z Gruzji, Litwy, Polski, Ukrainy, Białorusi i Wielkiej Brytanii. Można spodziewać się debaty on-line skupionej na najważniejszych trendach w branży w 2021 roku.

Outsourcing&More #57

O biznesie, inwestycjach i HR - w najnowszym wydaniu magazynu Outsourcing&More #57.

Ekskluzywne webinary tylko dla Członków Klubu Pro Progressio

Od dnia 17 marca 2021 roku ruszamy z cyklem ekskluzywnych webinarów, w których mogą brać udział tylko i wyłącznie pracownicy i przedstawiciele firm zrzeszonych w Klubie Pro Progressio.

Focus on Łódź 2021 - najnowszy raport o Łodzi

Dlaczego warto inwestować w Łodzi? Sięgnijcie po najnowszy raport Focus on Łódź 2021.

CEE Salary Guide 2021

CEE Salary Guide 2021 - sprawdź, które miejsca pracy i umiejętności są najbardziej poszukiwane w Czechach, na Węgrzech, Słowacji i w Polsce.

Nowy rok 2021 zaczynamy od Focus on Poznań

Poznajcie biznesowy Poznań - miasto, z doskonałą infrastrukturą biurową i technologiczną - i sięgnijcie do najnowszego raportu Focus on Poznań 2021.