Dołącz do klubu

AKTUALNOŚCI

NEWS

Pro Progressio wita GTC

GTC to wiodący developer na rynku nieruchomości komercyjnych CEE. Powierzchnie biurowe GTC są dostosowywane do potrzeb branży outsourcingowej. GTC to kolejna firma developerska w gronie członków Pro Progressio.

Outsourcing Stars ma nowego międzynarodowego Partnera

Jedną z kategorii w Outsourcing Stars jest Outsourcing Procesów Biznesowych. Jest to kategoria dla międzynarodowych firm BPO, które zakładają i rozwijają swoje centra operacyjne w Polsce. Nasz konkurs uzyskał właśnie wsparcie od największej w Europie społecznością on-line w której omawiane są pomysły, problemy i kierunki rozwoju dla centrów usług wspólnych.

Poland Outsourcing Business Mixer

Extor SA wraz z Pro Progressio zapraszają na drugą edycję Poland Outsourcing Business Mixer

Witamy Technitel

W dniu dzisiejszym do grona członków Klubu Outsourcingu przystąpił Technitel. To pierwsza organizacja z branży telekomunikacyjnej, która będzie współpracować z Pro Progressio.

Członkostwo w Klubie Outsourcingu już od 481,67 PLN

Pro Progressio zarządza Klubem Outsourcingu, wspierając tym samym rozwój firm outsourcingowych w Polsce i promując ich usługi.

Promocja polskiego sektora BPO i ITO w Niemczech

Wspólna publikacja Deutsche Outsourcing Verband i Pro Progressio o polskim sektorze usług BPO i ITO.

PwC i Pro Progressio wspierają rozwój outsourcingu

PwC, wiodąca globalna organizacja świadcząca usługi doradcze i Pro Progressio będą współpracować celem rozwoju sektora outsourcingu w Polsce.

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia wśród Partnerów Outsourcing Stars

Grono Partnerów konkursu i Gali Outsourcing Stars powiększyło się o kolejną organizację branżową - Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.

Rafał Jarosz nominowany do nagrody portalu contactcenterworld.com

Ekspert Fundacji Pro Progressio został nominowany do nagrody portalu branży call i contact center - contactcenterworld.com. Gratulujemy!