Dołącz do klubu

Pro Progressio uruchamia PRoD!

Udostępnij

PR on Demand (PRoD), czyli PR na zamówienie, to odpowiedź na potrzeby branży nowoczesnych usług dla biznesu. Organizacje z tego sektora stają się coraz bardziej świadome konieczności stałej i profesjonalnej komunikacji, którą w głównej mierze kierują do pracowników i klientów, zarówno tych aktualnych, jak i potencjalnych.

 

PRoD to nowa usługa w bogatej ofercie organizacji Pro Progressio, której celem jest wspieranie biznesu i sektora publicznego w Polsce, w obszarach komunikacji, promocji najlepszych praktyk, edukacji, wymiany doświadczeń. Organizacja prowadzi Klub Pro Progressio, który zrzesza firmy będące liderami rynku. W ramach promocji działań sektora Pro Progressio wydaje media branżowe, publikuje tematyczne i inwestycyjne raporty, organizuje merytoryczne wydarzenia. PRoD wpisuje się w misję Pro Progressio, której istotą jest jak najbardziej kompleksowe i innowacyjne wsparcia biznesu.

 

„Znajomość rynku i regularne kontakty z setkami firm, uświadomiły nam, że wielu przedsiębiorców, szczególnie w sytuacji niesprzyjającej koniunktury, uważa działania PR za luksus, na który nie mogą sobie pozwolić. Bardzo często, dzięki krótkiej rozmowie, jesteśmy w stanie przekonać osoby decyzyjne, jak istotnym elementem budowania przewagi konkurencyjnej mogą stać się działania PR i jak do tego podejść w sposób elastyczny i przyjazny dla budżetu”, –  komentuje Wiktor Doktór, Prezes Zarządu Pro Progressio.  

 

PRoD to zespół kreatywnych i skutecznych specjalistów PR. Do jego stworzenia Pro Progressio zaprosiło Monikę Jabłońską, od 15 lat związaną z organizacjami z sektora doradztwa personalnego, outsourcingu i IT. Jabłońska, która od kwietnia 2021 r. objęła w Pro Progressio stanowisko PR & Communications Managera, posiada szerokie doświadczenie we wdrażaniu kompleksowych strategii komunikacji, zarówno dla dużych, globalnych organizacji, jak i MŚP z polskim kapitałem. Z ramienia ManpowerGroup, LeasingTeam Group i IT Kontrakt (Avenga), w których wcześniej kierowała działami Marketing i PR, Monika Jabłońska współpracowała już z zespołem Pro Progressio przy realizacji wspólnych projektów.

 

„Istotą PRoD jest zarówno wsparcie działań PR przedsiębiorstw, które nie mają swoich zasobów, jak również tych, które potrzebują przekazać na zewnątrz niespodziewane czy duże projekty, takie jak przygotowanie strategii komunikacji, raportu czy konferencji,” – stwierdza Monika Jabłońska, PR & Communications Manager w Pro Progressio, i dodaje: „Współpraca z PRoD to również dostęp do najbardziej opiniotwórczych ekspertów z branży BSS i outsourcingu, z Polski i ze świata, z którymi Pro Progressio współpracuje od lat, a także dostęp do olbrzymich zasobów wiedzy zespołu Pro Progressio”.

 

Doskonała znajomość sektora BSS, zarówno w Polsce jak i na świecie, a także wsparcie w dotarciu do znawców sektora BSS regularnie współpracujących z Pro Progressio, mogą teraz, dzięki współpracy z PRoD, wesprzeć organizacje w Polsce, w budowaniu wizerunku ekspertów.

Strona PRoD jest dostepna pod adresem https://prod.news/ 

Wróć do listy newsów

Może Ciebie zainteresować

Outsourcing&More nr 59 – już jest

To już 59 wydanie magazynu Outsourcing&More, które zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej trafiło na polski i zagraniczny rynek. Dwumiesięcznik w obu wersjach językowych zawiera łącznie kilkadziesiąt nowych artykułów oraz wywiadów z zakresu inwestycji, biznesu i HR.

Fundacja Pro Progressio – zakończenie działalności

Po blisko 10 latach Fundacja Pro Progressio kończy swoją działalność. W latach 2012 – 2021 Fundacja znacząco wpłynęła na rozwój polskiego i międzynarodowego rynku nowoczesnych usług dla biznesu.

NEWS: Focus on Trójmiasto 2021 - raport

Raport Focus on Trójmiasto 2021 to informacje z zakresu gospodarki, nieruchomości komercyjnych, wynagrodzeń, edukacji, kultury oraz bezpośredniego otoczenia biznesowego sektora BSS w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.